Plynové kartuše

Plynové kartuše představují zdroj pro váš plynový vařič. Při výběru vždy dbejte na to, aby byla kartuše kompatibilní s konkrétním typem vařiče a jeho závitem. Na plynovém vařiči si pohodlně uvaříte dobré jídlo během svých výletů do přírody. Kromě samotného hořáku budete potřebovat vybavení na vaření. Pro pohodlné přespávání v přírodě se podívejte také na nabídku turistických karimatek a matrací.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
229 Kč
508,89 Kč/KG
129 Kč
560,87 Kč/KG
89 Kč
404,55 Kč/KG
Plynová kartuše butan 220 g
QUECHUA

Plynová kartuše butan 220 g

(8)
Tento produkt je k dispozici pouze na prodejně.
NOVINKA
99 Kč
990 Kč/KG
129 Kč
560,87 Kč/KG
229 Kč
508,89 Kč/KG
89 Kč
404,55 Kč/KG
89 Kč
404,55 Kč/KG
4.7/5 podle 2480 Hodnocení z webu a z prodejen

PLYNOVÉ KARTUŠE

Plynové kartuše jsou jednou z nejdůležitějších součástí přenosných plynových vařičů, které jsou k dostání na trhu. Tyto kartuše obsahují plyn, který se používá k vaření jídla nebo ohřevu vody. Existuje několik různých druhů plynových kartuší, které jsou k dispozici pro různé typy přenosných plynových vařičů.

Nejběžnější typy plynových kartuší jsou propan-butanové kartuše. Tyto kartuše jsou vhodné pro většinu přenosných plynových vařičů, a jsou k dispozici ve většině outdoorových obchodů. Tyto kartuše jsou snadno dostupné a cenově dostupné. Dalším typem plynové kartuše je kartuše s isobutanem. Tyto kartuše jsou vhodné pro vařiče, které vyžadují vyšší tlak, a jsou obvykle dražší než propan-butanové kartuše. Tyto kartuše jsou vhodné pro použití v chladnějších podmínkách, protože i když se vyprázdní, stále vydávají teplo.

BEZPEČNÉ POUŽÍVÁNÍ PLYNOVÉ KARTUŠE

Před použitím plynové kartuše, je důležité pečlivě přečíst a dodržovat pokyny výrobce vařiče a kartuše. Je také důležité zkontrolovat, zda je kartuše v dobrém stavu a zda neprošla datem expirace. Je důležité dbát na bezpečnost při manipulaci s plynovými kartušemi a vařiči, a vždy je používat v dobře větraných prostorách s ohledem na bezpečnost ohně v přírodě.

Plynové kartuše jsou skvělým zdrojem energie pro přenosné vařiče, které jsou ideální pro outdoorové aktivity, jako jsou túry, kempování, rybaření nebo dokonce i pro dobrodružství jen kousek od domova. Tyto kartuše jsou snadno cenově dostupné a nabízejí velkou flexibilitu při vaření jídla nebo ohřevu vody. Je důležité si vybrat správný typ plynové kartuše pro vaši potřebu a dodržovat bezpečnostní pokyny, aby bylo zajištěno bezpečné a úspěšné vaření.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu