Dětské spací pytle

Ničím nerušený spánek je základ pro každé dobrodružství. Malí i velcí cestovatelé potřebují doma, v kempu i na horách kvalitní odpočinek, aby si mohli bezstarostně užívat výlety a dovolené. Tak jako vybíráte vybavení pro sebe, byste měli pečlivě prozkoumat i nabídku vybavení pro děti. Dětské spacáky jsou velmi teplé, dostupné v pestrobarevných kombinacích a jsou navrhnuté přesně tak, aby dětem poskytovaly co největší pohodlí. Některé modely díky systému Pull & Fit rostou spolu s dítětem. Nikde tedy netáhnou, zároveň je ale lze přizpůsobit výšce dítěte tak, aby bylo schopné si celý prostor uvnitř spacáku vyhřát tělesným teplem. V kombinaci s karimatkou nebo matrací a pohodlným polštářem se můžete vy i děti vyspat do růžova kdykoliv a kdekoliv.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.8/5 podle 351 Hodnocení z webu a z prodejen
Užívejte si s dětmi kempování naplno díky dětským spacákům. Spací pytle pro děti jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které se snadno čistí. Děti v nich zůstanou v pohodlí a teple i během chladných nocí. Po sbalení jsou kompaktní a snadno se přenášejí, takže si je malí dobrodruzi klidně mohou nést ve svém batůžku.
Dětské spacáky lze přizpůsobit vzrůstu dítěte. To je důležité obzvláště v chladnějším počasí. Udržování tepla ve spacáku totiž závisí na tom, jak je spací pytel velký. Příliš malý spacák může znamenat, že se do něj pořádně nevejdete, tlačí vás a může být na některých místech příliš napnutý. Ve velkém spacáku je příliš mnoho volného místa, které v noci nezvládnete vyhřát svým tělesným teplem. Spacáky pro děti jsou proto dostupné s nejrůznějšími mechanismy, díky nimž mohou růst společně s dětmi. Některé modely jsou vybaveny vnitřním systémem Pull & Fit, jiné lze zkrátit prostým přeložením a pomocí kolíků a oček je zafixovat v požadované velikosti. Nápadité barevné kombinace a zábavné motivy zaručí, že si svůj spacák vybere každý malý táborník.

dárkovou kartou