Kempingové a turistické stany pro 1 až 3 osoby

Stany pro 1 až 3 osoby jsou určené pro jednotlivce, páry nebo menší skupiny. Z nabídky našich malých stanů si vyberou všichni, kteří hledají kompaktní a pohodlné ubytování na svých cestách. Tyto stany jsou většinou lehké a snadno se s nimi manipuluje, což je ideální pro kempování a turistiku. Díky malým rozměrům a jednoduché manipulaci se skvěle hodí také na festivaly a podobné vícedenní akce. Lehké trekové stany oceníte hlavně v případě, že cestujete na těžko a veškerou výbavu si nesete s sebou v batohu.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
media description
SAMOROZKLÁDACÍ STAN 2SECONDS EASY F&B 2 999 Kč | Nová generace stanu, který složíte jediným pohybem. Pro 2 osoby.
Postavený stan v přírodě.
JAK VYBRAT STAN Pro mnoho lidí je stanování úžasný způsob, jak opustit svou komfortní zónu...
2 799 Kč -14%
2 399 Kč
*Od 22. 7. 2023 až do vyčerpání zásob
2 999 Kč -10%
2 699 Kč
*Od 21. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
2 999 Kč -16%
2 499 Kč
*Od 14. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
5 999 Kč -10%
5 399 Kč
*Od 14. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
3 999 Kč -15%
3 399 Kč
*Od 15. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
5 999 Kč -8%
5 499 Kč
*Od 14. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
12 999 Kč -11%
11 499 Kč
*Od 21. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
5 499 Kč -9%
4 999 Kč
*Od 5. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
3 999 Kč
Trekový stan MT 900 | 1 osoba
FORCLAZ

Trekový stan MT 900 | 1 osoba

(122)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.3/5 podle 4358 Hodnocení z webu a z prodejen

STANY PRO 1 AŽ 3 OSOBY

Plánujete strávit víkend v kempu nebo se chystáte na vícedenní horský přechod a potřebujete malý ale pohodlný stan? Ať už cestujete sami, v páru, nebo ve větší společnosti, můžete si vybrat z naší nabídky kempingových a turistických stanů pro 1 až 3 osoby. Naše stany jsou navrženy s maximální pečlivostí. Všechny modely, od kompaktních přístřešků pro jednoho, až pro větší stany pro 3 osoby s předsíní, poskytují dostatek prostoru pro odpočinek, relaxaci a načerpání energie po dni stráveném na cestě. Díky použití lehkých odolných materiálů a jednoduchým konstrukcím zaručují, že ze svého výletu můžete vytěžit maximum bez jakýchkoliv potíží.

JAK VYBRAT STAN PRO 1 AŽ 3 OSOBY?

Při výběru záleží na tom, jaké máte preference. Potřebujete stan postavit během minuty, chcete levný přístřešek na divoký festival, nebo počítáte každý gram a v batohu vám dochází místo? Pokud je pro vás důležité, abyste měli san postavený co nejrychleji, ideálním řešením jsou naše samorozkládací „dvousekundové“ stany. Několika jednoduchými pohyby je postavíte a pak už pouze stačí zajistit je pomocí kolíků do země. Je-li pro vás důležité, aby měl stan dostatek úložného prostoru, vybírejte z řady stanů XL, které poskytují dostatek místa na spaní i pro uložení objemnějších zavazadel. Při nejrůznějších přechodech a dlouhých výletech oceníte odlehčené trekové stany, které jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí spolu s minimální hmotností a náročností na konstrukci. Různé typy stanů jsou dostupné ve variantách pro jednotlivce, páry i malé skupiny.

STAN PRO 1 OSOBU

Stany pro jednotlivce jsou kompaktní, lehké a nenáročné na stavění. Hmotnost nejmenších modelů stanů se pohybuje okolo 1 kg. Stany jsou po sbalení velmi malé a je možné je přenášet i v malých turistických batozích. Při vývoji stanů pro jednotlivce se počítá s tím, že je uživatelé budou potřebovat často a rychle stavět a skládat. Jejich konstrukce je proto nenáročná a velmi jednoduchá na sestavení.

STANY PRO 2 OSOBY

Pro ty, kteří plánují výlet s partnerem, kamarádem, nebo s velkým zavazadlem, máme v nabídce několik modelů stanů pro 2 osoby. Tyto stany jsou navrženy tak, aby maximalizovaly vnitřní prostor a zároveň měly co nejmenší hmotnost a byly po sbalení co nejkompaktnější. Některé stany jsou vybaveny 2 vchody, což zaručuje pohodlí, lepší odvětrání a větší množství úložného prostoru.

STANY PRO 3 OSOBY

Pokud plánujete kempování s malou skupinou, naše třímístné stany jsou skvělou volbou. Stany pro 3 poskytují dokonalou rovnováhu mezi prostorem a skladností, což vám umožní užít si společnost vašich přátel, aniž byste museli slevit z pohodlí. Díky dvěma vchodům, dostatku prostoru pro hlavu a úložným kapsám nepocítíte žádné omezení.

STANY FRESH&BLACK

Stany vybavené technologií Fresh&Black zaručí to největší pohodlí. Materiál Fresh odráží sluneční záření, díky čemuž ve stanu není takové horko, jako pod obyčejným tropikem.. Na přímém slunci může tento rozdíl činit až 17 °C. Materiál Black zaručuje až 99% tmu uvnitř ložnice, takže vás nebude budit ranní slunce. Pokud se chcete opravdu dlouho a pohodlně vyspat, neváhejte a vyzkoušejte jeden z našich modelů.Ať už si vyberete ultralehký stan pro jednoho, nebo samorozkládací stan pro 3 se dvěma vchody, všechny jsou vyrobeny tak, aby odolávaly živlům, dlouho vydržely a poskytovaly co největší pohodlí. Stany vyrábíme z odolných materiálů, se zesílenými švy a vrstvami odolnými vůči povětrnostním vlivům. Naše stany jsou kompaktní a lehké, nebudou vás zatěžovat, a poskytnou vám pohodlné útočiště, ať už budete kdekoliv.

dárkovou kartou