Kempingové a turistické přístřešky

Chcete se na pláži schovat před sluncem, potřebujete na přechodu hor útočiště před deštěm, nebo by se vám hodila předsíň k rodinnému stanu? Vyberte si z nabídky nejrůznějrůznějších turistických a kempingových přístřešků, tarpů a celt, díky nimž se schováte před všemi nepřízněmi počasí. Vysoké kempingové přístřešky poslouží na zahradních akcích a oslavách, kompaktní multifunkční plachty a tarpy zase oceníte v případě, že cestujete na těžko s krosnou nebo na kole a veškeré vybavení si nesete na zádech nebo vezete v brašnách.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
2 299 Kč
Přístřešek Arpenaz Fresh pro 6 osob
QUECHUA

Přístřešek Arpenaz Fresh pro 6 osob

(77)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.3/5 podle 2237 Hodnocení z webu a z prodejen
Když se řekne: „přístřešek“, můžete si představit malou plachtu ukotvenou ke stromům v lese, nebo také vysoký skládací altán na zahradní oslavě. Ať už sháníte celtu, přístřešek na oslavu, nebo předsíň k rodinnému stanu, určitě si vyberete. Při výběru toho správného přístřešku se rozhodujte podle toho, k čemu jej budete potřebovat, jak daleko jej ponesete, nebo třeba pro kolik lidí potřebujete přístřeší. Záleží také na tom, jestli sháníte útočiště na spaní, nebo si v přístřešku potřebujete sednout, či se dokonce postavit.

PŘEDSÍNĚ

Pokud potřebujete zvětšit obytný prostor, který vám poskytuje stan, není nic jednoduššího, než si k němu pořídit přídavnou předsíň. Předsíně je možné nainstalovat k rodinným stanům, karavanům nebo obytným autům a zvětšit tak prostor krytý před deštěm a sluncem.

SAMOROZKLÁDACÍ PŘÍSTŘEŠKY

U moře, u rybníka, nebo třeba na zahradě, je ne vždy dostatek prostoru krytého před ostrými slunečními paprsky. Pokud se v létě chystáte na výlet na místo, kde není dostatek stromů a stínu, ideálním řešením může být samorozkládací přístřešek. Poskytne vám útočiště před sluncem a dostatek soukromí. Ostré letní slunce může být velmi agresivní a proto přípravu na dny u vody nepodceňujte. Nezapomeňte se vybavit vhodnou pokrývkou hlavy a opalovacími prostředky.

MULTIFUNKČNÍ PLACHTY, CELTY A TARPY

Dobrá celta nesmí chybět ve výbavě žádného dobrodruha. Celty, plachty a tarpy mohou sloužit jako přístřeší před deštěm, sluncem nebo rosou. Lze je také použít jako podložku pod karimatku při cestování na těžko, nebo s jejich pomocí zvětšit kryté místo před turistickým stanem. Plachty jsou lehké a skladné, jsou proto vhodné jak pro vícedenní pobyt v kempu, tak pro zajištění přístřeší při cestování na těžko.

PARAVÁNY

Při dlouhých dnech strávených u moře, u rybníka, nebo v kempu, jistě oceníte doplněk, díky němuž budete mít více soukromí a ochráníte se před nepříjemným bočním větrem. Kempingové paravány se snadno skládají a přenáší, takže si je můžete vzít kamkoliv potřebujete.

dárkovou kartou