Nábytek na kempování

Užijte si pohodlí během stanování. S kvalitním kempingovým nábytkem budete moci stolovat či posedět s rodinou nebo přáteli jako doma. Podívejte se také na naší nabídku kempingového vybavení na vaření nebo na plynové vařiče a kartuše.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.5/5 podle 20006 Hodnocení z webu a z prodejen

KEMPINGOVÝ NÁBYTEK

Skládací kempingový nábytek je nábytek, který se snadno skládá a rozkládá a je vhodný pro použití na kempování nebo na venkovní aktivity. Typy skládacího kempingového nábytku zahrnují stoly, židle, lůžka a lehátka. Tyto položky jsou často vyrobeny z lehkých a odolných materiálů, jako je hliník nebo plast, aby se snadno přenášely a skladovaly. Některé modely jsou navrženy tak, aby se snadno přenášely v batohu nebo tašce, což je výhodné pro cestování, neboť nezaberou tolik místa.

KEMPINGOVÉ ŽIDLE

Kempovací židle a stoličky jsou druh skládacího nábytku určený pro použití na kempování. Jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a trvanlivé, zároveň lehce přenosné a skladovatelné. Mohou mít různé funkce, jako například nastavitelná opěradla, ruční opěrky, kapsy na odkládání nebo podhlavníky. Kempovací židle jsou vhodné i pro různé další outdoorové aktivity jako je piknik, procházky, rybaření nebo sledování sportovního utkání. Skládací židle mohou mít různý typ konstrukce i úroveň pohodlí. Pro delší sezení se doporučují polohovatelná křesla s vysokým opěradlem, područkami a polštářkem za hlavu. V takovém křeslě můžete pohodlně sedět i po dlouhou dobu. I ve složeném stavu jsou ovšem větší, než jednoduché kempovací židličky. Ty sice neposkytují tolik pohodlí, zato zaberou méně místa. Záleží tedy velmi na tom, zda se dopravíte až do kempu, nebo si vybavení ponesete na místo táboření sami.

KEMPINGOVÉ STOLY

Pokud nechcete jíst usazení kolem ohně na zemi, bude pro vás skládací kempingový stůl zásadním kusem vybavení. Na trek s ním nevyrazíte, ale do kempu rozhodně ano. Kempingové stoly jsou vyrobeny zpravidla z hlínku v kombinaci s plastem, aby byly lehké. Jejich postavení spočívá prakticky jen v rozložení nohou. Můžete ho tak po každém jídle snadno složit a uschovat, aby vám nepřekážel. Stoly jsou prodávány samostatně i v sadě rovnou se židlemi. Čtvercový tvar se hodí pro pohodlné stolování 4 osob, k podlouhlému se poskládá i šestičlenná skupina. Kromě klasického jednoduchého stolu jsou na trhu také modely kombinované, které díky kapsám uloží i vybavení na vaření a slouží zároveň jako kuchyňská skříňka. Ale i základní model stolu můžete vylepšit, a to s pomocí doplňků, jakým je například přídavná síťka na uložení věcí pod jeho deskou.

JAK SKLADOVAT KEMPINGOVÝ NÁBYTEK

Skládací kempingový nábytek by měl být vždy složen a uložen v suchém a chladném prostoru, aby se zabránilo poškození nebo znehodnocení materiálu. Je důležité také, aby byl nábytek chráněn před přímým slunečním světlem nebo vlhkostí. Pokud je to možné, je nejlepší uložit nábytek do originalního balení nebo přikrýt. Pokud ukládáte kempingovou kuchyň, ujistěte se, že byla důkladně očištěna a usušena. Zabránite tak plesnivění nebo hnilobě.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu