Gymnastické legíny

Gymnastické legíny

Skip categories Skip categories
4.5/5 podle 161 Hodnocení z webu a z prodejen

Legíny na gymnasiku - krátké nebo dlouhé?

Základním prvkem gymnastického oblečení je dres, který lze doplnit o kraťasy nebo legíny. Mnoho lidí dává přednost dvoudílnému oblečení, ve kterém se cítí pohodlněji, což je jedním z nejdůležitějších aspektů každého sportu. Pohodlí znamená více možností a umožňuje vám cítit lépe vaše tělo a zvýší povědomí o něm. Gymnastické legíny jsou navrženy tak, aby poskytly pocit svobody a pohodlí během tréninku i na soutěžích..


Univerzální legíny na sportovní gymnastiku

Legíny jsou oblečení, které jsou důležitým kouskem oblečení skoro v každém sportu. Ženy je například rády nosí do posilovny, na skupinové lekce nebo právě na gymnastiku. Naši designéři navrhly legíny tak, aby uspokojili očekávání každé gymnastky. Jsou vyrobeny z lehkého a vzdušného materiálu, který se vyznačuje vysokou pružností, díky čemuž velmi dobře sedí na těle a neomezují pohyb. Zdobené legíny poskytují nejen vynikající oporu, ale také fantastický módní vzhled..


Kraťasy i dlouhé legíny

Alternativou k dámských legínám jsou krátké kraťasy. Jsou odolné, pružné a roztažitelné. Snadno se také udržují. Jsou dostupné v několika barevných variantách a můžete je tak snadno sladit s dresem. Kraťasy na gymnastiku poskytují pocit svobody a pohodlí. Chrání před přehřátím a proto jsou skvělé během letních dní. Umožní vám tak se i během intenzivních tréninků cítit fantasticky. Objevte kraťasy na gymnastiku z naší nabídky.kraťasy na gymnastiku.


Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu