Gymnastické cvičky

Objevte naši nabídku gymnastických cviček a to jak látkových, tak kožených. Pro vaše závody nebo tréninky nabízíme také gymnastické oblečení.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.2/5 podle 907 Hodnocení z webu a z prodejen

Cvičky na gymnastiku, jsou vždy stejné?

Gymnastika je součástí již od dětství. Je to jedna z činností, která je součástí tělocviku ve škole. Některé děti, které jsou pro tento sport nadaný se v ní pak chtějí rozvíjet. Bez ohledu na to, v jaké fázi tréninku jste, ať už s gymnastikou začínáte nebo jste profesionál, gymnastika by měla být vaším druhým já. Cvičky vám zajišťují pohodlí, ale také bezpečnost při cvičení.


Flexibilní sportovní boty

Když objevíte nabídku Decathlonu, zjistíte, že všechny boty, které Decathlon nabízí jsou měkké a pružné, což je v závislosti na modelu. V případě sportovní gymnastiky se můžeme setkat s profesionály, kteří cvičí i naboso. Proč tedy boty na gymnatisku potřebujeme a čím se liší od té, kterou nosíme každý den?


Druhy gymnastických cviček

Pokud jste začátečníky, měli byste si hned od prvních tréninků zvykat na flexibilitu vašich nohou a bot. Používání bot souvisí také s hygienou, protože nohy jsou v častém kontaktu se zemí a působí jako bezpečná bariéra. Boty mají podešev, který zabraňuje sklouznutí nohy. Zejména pak děti by měly nosit pružnou sportovní obuv.

Gymnastika při tělocviku ve škole není tak náročná jako sportovní gymnastika, takže postačí plátěné boty s polotuhou podrážkou. Pokud sportujete, měli byste si vybrat boty z mikrovlákna. PRo uměleckou gymnastiku jsou vhodné boty s gumičkou. Podívejte se také na oblečení na gymnastiku.


dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu