Golfové tréninkové vybavení

Golfové tréninkové vybavení

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.4/5 podle 371 Hodnocení z webu a z prodejen

Příslušenství na trénink golfu

Tréninkové příslušenství pro zlepšení vaší hry. I když nemáte přístup na golfové hřiště, trénovat můžete i doma za pomoci našeho tréninkového příslušenství. Jde o skvělý způsob, jak se zlepšit, než začnete hrát na hřišti. Jiné tréninkové příslušenství pro muže i ženy vám umožní trénovat patování na cvičném jamkovišti. Při příští hře na hřišti jistě zaznamenáte rozdíl.


Trénování přesnosti úderu. DECATHLON vám nabízí velké množství tréninkového příslušenství, pomocí kterého si zlepšíte kvalitu svých úderů, a to jak co do přesnosti trajektorie, tak co do využití síly při odpalu. Pokud si chcete procvičovat nasměrování míčku, pořiďte si tréninkové tyče. Pokud se chcete zlepšit v patování, ideální volbou je patovací koberec. Mezi další tréninkové příslušenství, které se může ukázat jako velmi užitečné, patří děrované míčky či pěnové míčky. Hra je s nimi bezpečná a navíc je snadno najdete.


Vylepšení švihu. Pokud si chcete vylepšit švih, ať už na cvičném odpališti, či dokonce doma na zahradě, některé naše tréninkové příslušenství by vám nemělo uniknout. Jde například o tréninkovou síť, jež může mít několik terčů pro střídání úderů. Patovací koberec je ideální na procvičování švihu bez rizika, že poškodíte trávník. Také mívá jeden či více otvorů na týčko, což je velmi praktické. A konečně, pokud se chcete zlepšit za pomoci přesné individuální analýzy, můžete si zakoupit analyzátor švihu, který vám poskytne veškeré informace potřebné k tomu, abyste zjistili, na čem ještě musíte zapracovat.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu