Rekreační fotbalové míče

Pro hru s rodinou a přáteli jsou fotbalové rekreační míče nezbytností. Nabízejí zábavnou a fyzickou aktivitu, kterou lze hrát na všech typech hřišť. Na zahradě, na hřišti, na pláži... Míče pro volný čas jsou vhodné za všech okolností. V Decathlonu nabízíme modely značek Kipsta, které potěší každého.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
149 Kč
99 Kč
Pěnový mini míč modro-fialový
KIPSTA

Pěnový mini míč modro-fialový

(270)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
149 Kč
149 Kč
Fotbalový míč Německo velikost 1 2022
KIPSTA

Fotbalový míč Německo velikost 1 2022

(1)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
NOVINKA
149 Kč
4.5/5 podle 12593 Hodnocení z webu a z prodejen

REKREAČNÍ FOTBALOVÉ MÍČE: NUTNOST PRO HRU

Fotbal je pro mladé i starší sportovce sportem s mnoha výhodami, který vás zabaví na celý den. I jako volnočasová aktivita vám umožní pracovat na vaší vytrvalosti a obratnosti. S rekreačním fotbalovým míčem si můžete užívat hry s přáteli a rodinou, ať jste kdekoli. Vysoce výkonné, stylové a cenově dostupné rekreační fotbalové míče jsou dokonalými společníky pro hru a zajistí vám skvělou zábavu. Jsou lehčí a pružnější než oficiální míče a mohou je používat děti i dospělí.

JAKÉ JSOU RŮZNÉ TYPY REKREAČNÍCH MÍČŮ?

Rekreační fotbalové míče jsou nezbytným doplňkem. Abyste splnili očekávání všech fotbalových fanoušků, nabízí váš obchod Decathlon různé modely rekreačních fotbalových míčů s různými vlastnostmi pro potěšení každého. Především zde najdete různé velikosti fotbalových míčů, od velikosti 1 až po velikost 5. Kromě toho se při výběru míče můžete řídit také kvalitou jeho odrazu, stálým tlakem, stabilitou trajektorie nebo jednoduše jeho dotykem. V neposlední řadě je také možné vybrat si míče pro volný čas podle jejich designu. V Decathlonu najdete mnoho stylů a barev, včetně pestrobarevných modelů s propracovanou povrchovou úpravou.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu