Poháry a medaile

Decathlon nabízí širokou škálu sportovních cen. Naše sportovní ceny, jako jsou poháry a medaile, lze personalizovat pro různé sporty pomocí správné stuhy, sportovního obrázku nebo textu. Máme také balíčky s více sadami pohárů, můžete si vybrat například ze 3 nebo 12 kusů.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Modré fotbalové Kopačky Viralto III 3D AirMesh FG
Kopačky Viralto III FG Maximálně pohodlné kopačky Viralto III se svrškem Air Mesh vám zajistí ten nejlepší požitek ze hry.
Mladý fotbalista trenující s míčem na hřišti.
PRVNÍ FOTBALOVÝ TRÉNINK Pokud vaše dítko s fotbalem začíná úplně od nuly, bude potřeba do začátku pořídit základní vybavení...
18 Kč
MEDAILE 50 MM ZLATÁ
TROPHÉE VAINQUEURS

MEDAILE 50 MM ZLATÁ

(27)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
94 Kč
Pohár C110 zlatý 18 cm
WORKSHOP

Pohár C110 zlatý 18 cm

(7)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
299 Kč
Pohár C515 zlato-stříbrný 35 cm
WORKSHOP

Pohár C515 zlato-stříbrný 35 cm

(7)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.6/5 podle 363 Hodnocení z webu a z prodejen

SPORTOVNÍ CENY

Chystáte se v nejbližší době uspořádat turnaj pro přátele, rodinu nebo kolegy a ještě jste nepřemýšleli, co dát vítězům? Pak navštivte náš obchod se sportovními cenami a vyberte si mimo jiné skvělou sportovní cenu pro vítěze. Myslete ale také na cenu pro první, druhé nebo třetí místo. Máme poháry v různých velikostech, od 10 cm do 41 cm výšky. A vždy je hezkým gestem věnovat medaili i ostatním účastníkům. Takže to můžete s velikostí cen udělat tak velké, jak jen chcete

GRAVÍROVÁNÍ SPORTOVNÍCH CEn

Chcete, aby vaše sportovní ceny byly jedinečné tím, že si je necháte vygravírovat? V Decathlonu si můžete nechat vygravírovat sportovní ceny například s názvem turnaje nebo akce. Gravírování sportovních cen je bohužel možné pouze v našem obchodě. Pokud si tedy chcete nechat sportovní ceny vygravírovat, přijďte do jedné z našich prodejen. Můžete si pak také přímo porovnat všechny dostupné typy cen. Cena gravírování se může v jednotlivých prodejnách lišit, proto se prosím obraťte na místní prodejnu Decathlon a zeptejte se, jaká je cena za tuto službu. Vždy pěkným nápadem je výroční pohár s výzvou pro firemní nebo rodinný turnaj. To může ještě více zvýšit soutěživost!

dárkovou kartou