Lisovky

Kopačky s podrážkou FG (firmground) a MG (multiground) neboli lisovky jsou vyrobeny pro dobrou přilnavost na přírodní trávě. Kromě toho je lze dobře používat i na hřištích s vyšší umělou trávou. Decathlon nabízí širokou škálu obuvi s podrážkou FG a MG mimo jiné od značek Kipsta, Adidas a Puma.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Limitované kopačky CLR jaguars více barevné
KOPAČKY CLR JAGUARS Předveďte své technické dovednosti s dravostí a staňte se na hřišti nepřehlédnutelnými.
Kopačky s míčem
JAK VYBRAT KOPAČKY Výběr správných fotbalových bot je zcela zásadní pro požitek ze hry. S kvalitním obutím můžete využít vašich...
1 399 Kč -10%
1 249 Kč
*Od 22. 7. 2023 až do vyčerpání zásob
4.4/5 podle 3375 Hodnocení z webu a z prodejen

KOUPTE KOPAČKY NA PŘÍRODNÍ TRÁVU V DECATHLON

Je důležité se dobře podívat na to, jaké kolíky vaše kopačky potřebují pro dostatečnou přilnavost a pohodlí. Decathlon nabízí potřebné rady pro výběr správné obuvi, která je vhodná pro různé okolnosti. Nejčastěji se kupují kopačky na přírodní trávu s podrážkou FG. Je to proto, že mají všestranné využití.Fotbal můžete hrát na trávě, ale také na umělé trávě.

PODEŠVE FG A MG PRO RŮZNÉ PODMÍNKY

Většina fotbalových kopaček má pevné kolíky (podrážka FG, AG a MG), a to proto, že tento typ kopaček obecně funguje dobře v různých podmínkách včetně přírodní trávy. Dobré kolíky zajišťují správnou přilnavost, ale také poskytují pohodlný pocit při běhu. Fotbalisté musí být schopni výbušnosti, proto je výběr správné podrážky (typu kolíku) velmi důležitý. Pokud na tvrdém hřišti použijete příliš vysoké kolíky, budete mít větší pravděpodobnost zranění. Opotřebované špunty způsobují nejrůznější potíže, a proto vám doporučujeme, abyste si podrážku svých kopaček pečlivě hlídali.

dárkovou kartou