Kolíky a lisokolíky

Kolíky jsou naprostou fotbalovou klasikou. Lisokolíky jsou novější typ kopaček, který kombinuje kovové kolíky s lisovanými špunty. Pokud hrajete spíše na suchém povrchu, volte kopačky lisovky .

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
JAK VYBRAT
KOPAČKY
Rada zde
Kopačky Viralto III
zobrazit
1 049 Kč −19%
849 Kč
*Od 7. 5. 2019 až do vyčerpání zásob
4/5 podle 291 Hodnocení z webu a z prodejen

KOPAČKY KOLÍKY NEBO LISOKOLÍKY?

Jaký je rozdíl mezi kolíkama a lisokolíkama? Kolíkové kopačky se nejčastěji vyznačují 6 šroubovacími kovovými kolíky. Díky vysokým ocelovým hrotům se dokonale zaboří do měkkého terénu a podmáčeného hřiště. Výsledkem bude vaše dobrá stabilita a kvalitní záběr i na kluzkém terénu. Kopačky lisokolíky jsou novější typ kopaček, který kombinuje kovové kolíky s lisovanými špunty. Podobně jako kolíky se hodí na měkký přírodní povrch. Rozdíl spočívá v rozložení váhy na větší plochu. Zatímco u SG kopaček je pouze 6 kolíků, lisokolíky disponují také špunty, které rozkládají váhu na větší plochu a dělají z kopaček pohodlnější obuv. Obě varianty mají šroubovací kolíky, které můžeme měnit, podle terénu. K dispozici jsou kovové šroubovací kolíky nebo plastové (nylonové) kolíky.


PODRÁŽKA KOPAČEK

V naší nabídce kopaček najdete modely s lisovanými špunty či šroubovacími kolíky. Podrážka s lisovanými špunty se vyrábí z PVC nebo pryže jako jeden celek. Špunty mohou být kuželovité nebo podélné. Tyto kopačky se nejčastěji doporučují začátečníkům nebo na rekreační hraní, protože jsou značně univerzální. To není případ kopaček se šroubovacími kolíky, které jsou vhodné pro zkušenější hráče a nehodí se na tvrdý povrch.


Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu