Dresy na fotbal

Vyberte si z naší široké nabídky fotbalových dresů pro děti a pro dospělé. Naleznete u nás také repliky klubových a národních dresů. K dresu samozřejmě nesmí chybět fotbalové kraťasy ve stejných barvách.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
4.6/5 podle 15961 Hodnocení z webu a z prodejen

FOTBALOVÉ DRESY

Fotbalový dres je nedílnou součástí fotbalistovy výbavy. V naší nabídce naleznete jak dětský fotbalový dres, tak i dospělý fotbalový dres. Dětské fotbalové dresy jsou perfektně navrženy a zpracovány. Stejně jako dospělé fotbalové dresy jsou vyrobeny z polyesteru, který velmi účinně odvádí vlhkost a umožňuje pokožce dýchat. Dětský dres a dospělí dres poskytuje volnost pohybu, ale zároveň dobře sedí na těle. Některé modely mají zajímavý povrch, jako jsou elastické konce na rukávech a na výstřihu.


SPORT A MÓDA

Sport a móda je spojení, kterému se daří na hřišti. Bohatství vzorů a barev ukazuje, jak se dnes vnímání sportu změnilo. Můžeme si vybrat z klasických fotbalových dresů s jednotnou barvou a minimalistickým designem, stejně jako z modelů s originálními motivy a zajímavými střihy.Decathlon si vždy pamatuje, že kvalita hraje ve sportu hlavní roli, ale nezapomíná na módu a trendy. Návrhy na fotbalové dresy pro děti a dospělé a celé fotbalové sady dresů kombinují tyto dvě vlastnosti, takže na hřišti se můžete nejen cítit pohodlně, ale také tak vypadat.


FOTBALOVÉ DRESY SE JMÉNEM

Nechte si váš oblíbený dres potisknout a vytvořte si svůj vlastní originální fotbalový dres se jménem v našem servisu. Vytvořit si můžete jak dětský fotbalový dres se jménem, tak i dospělý fotbalový dres.


Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu