Fotbalové branky a doplňky

Fotbalová branka nesmí chybět na Vaší zahradě u domu nebo na chatě. Vytvořte si fotbalové hřiště kdekoli a vybavte se k tomu správným fotbalovým míčem z naší nabídky!
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Malý fotbalista chytající v dresu a kraťasech ve fotbalové brance velikosti M.
BRANKA SG 500 M Vyvinuli jsme branku SG500 z oceli a s bočnicemi jako u standardní branky.
Děti hrající se s míčem a kopou na branku
JAK VYBRAT FOTBALOVOU BRANKU A MÍČE V tomto článku se zaměříme na fotbalové míče a branky, které tvoří důležitou součást fotbalové výbavy...
5 159,76 Kč
649 Kč
Fotbalová branka Kage
KIPSTA

Fotbalová branka Kage

(187)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
49 Kč
Karabina na uchycení sítě (X4)
KIPSTA

Karabina na uchycení sítě (X4)

(1)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.4/5 podle 1329 Hodnocení z webu a z prodejen
Fotbalové branky jsou nezbytnou součástí každého fotbalového hřiště. Existuje mnoho různých typů fotbalových branek, které se liší velikostí, materiálem a konstrukcí.Jedním z nejběžnějších typů fotbalových branek jsou ty, které jsou určeny pro venkovní hřiště. Tyto branky jsou většinou vyrobeny z kovu nebo z hliníku a mají rozměry 8x24 metrů. Jsou velmi odolné proti povětrnostním vlivům.Dalším typem jsou branky určené pro futsal nebo street fotbal. Tyto branky jsou menší než ty pro venkovní hřiště, a jsou většinou vyrobeny z plastu nebo z lehkého kovu. Tyto branky jsou ideální pro trénink nebo pro hraní na menších hřištích.Pro trénink nebo pro hraní s rodinou a přáteli na zahradě, existují také malé fotbalové branky. Tyto branky jsou většinou vyrobeny z plastu nebo z lehkého kovu a mají rozměry 2x1 metrů.V našem obchodě nabízíme široký výběr fotbalových branek pro všechny typy hřišť a účely. Navštivte náš obchod a vyberte si svou novou fotbalovou branku ještě dnes.

dárkovou kartou