Servisní stojany

Abyste mohli provádět údržbu svých kol za co nejlepších podmínek, je dobré se vybavit montážním neboli servisním stojanem na kola. Tento typ příslušenství vám umožní zvednout kolo, abyste mohli snadněji provádět údržbu nebo opravovat určité části kola. Všechny naše montážní stojany na kola byly předem testovány našimi týmy, abychom zaručili, že zařízení je odolné a vhodné pro všechny typy kol. Pokud chcete doma využívat profesionální vybavení, neváhejte se rozhodnout pro montážní stojany na kola.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
4.6/5 podle 389 Hodnocení z webu a z prodejen

PROČ SI POŘÍDIT MONTÁŽNÍ STOJAN?

Ať už kolo používáte ke sportu nebo jako dopravní prostředek, vyžaduje pravidelnou údržbu, aby bylo v dobrém stavu. Abychom vám údržbu kola usnadnili, doporučujeme vám pořídit si dílenský stojan.Dílenský stojan je nezbytným příslušenstvím pro pravidelnou údržbu vašeho kola. Tento stojan na kolo je velmi praktický z 5 důvodů: pro bezpečnost vaši i vašeho kola, k jeho přidržení při čištění, ke stabilizaci při údržbě nebo opravě, k pohodlné a snadné opravě a k použití kdekoliv budete chtít.
Všichni jsme se pokoušeli čistit svá kola tak, že jsme je opřeli o zeď nebo převrátili na podlahu, někteří lidé dokonce používají popruhy k zavěšení kol ke stropu. Tyto typy instalací však nejsou bezpečné. Mohou způsobit nehodu a/nebo poškození vašeho kola. Stojan na kolo těmto nehodám zabrání a umožní vám udržovat a opravovat kolo s větším pohodlím, lehkostí a potěšením.Když je kolo špinavé, se stojanem na kolo je snazší vyčistit každou jeho část, protože kolo můžete upevnit v různých polohách nebo ho otočit. S tímto stojanem bude vaše kolo bezpečně držet a vy budete mít obě ruce volné k jeho snadnému a bezpečnému čištění.
Při údržbě a opravách je tento stojan také nepostradatelným nástrojem. Pokud budete chtít na svém kole vyměnit nebo opravit nějakou součástku, bude obtížné to udělat, pokud kolo nebude upevněné. Promazat přehazovačku, vyměnit brzdové destičky, vyměnit lanka; to všechno jsou operace, které vyžadují stabilitu při použití stojanu na kolo. Opravujte a udržujte své kolo s větším komfortem – mít stojan na kolo vám umožní umístit kolo do pro vás nejpohodlnější polohy v závislosti na operaci, kterou chcete provést. Mnoho stojanů na kola je výškově nastavitelných, naklápěcích a na rozdíl od stojanu na stěně můžete kolo snadno obcházet.
V neposlední řadě mají stojany na kola tu výhodu, že je lze použít kdekoliv. Ať už jste v garáži, na dovolené nebo před začátkem sportovní akce, většina stojanů na kola je skládacích, což usnadňuje jejich přepravu.

JAKÝ STOJAN NA KOLO SI VYBRAT?

Jak vidíte, pořízení stojanu na kola vám umožní snadnější, pohodlnější a bezpečnější údržbu a opravy vašeho kola. Přesto si však musíte vybrat ten správný. Co byste tedy měli při nákupu dílenského stojanu zvážit?Existují různé typy dílenských stojanů, které vyhovují potřebám každého uživatele, jeho omezením a preferencím.
V první řadě se výběr dílenského stojanu bude řídit hmotností vašeho kola, materiálem rámu a některými komponenty (typ spodního držáku, velikost osy kola). Před nákupem doporučujeme věnovat pozornost maximálnímu hmotnostnímu limitu, který váš budoucí stojan unese, zejména u městského kola, horského kola typu DH/Freeride nebo elektrokola, které pravidelně přesahují 15, v posledním případě dokonce 20 kg. Pokud máte dostatek místa a chcete pohodlně pracovat, je ideální dvojitý stojan nebo trojnožka. Pokud jste na cestách nebo hledáte kompaktní a snadno přenosné řešení, doporučujeme skládací dílenský stojan na jízdní kola.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu