Zimní rukavice na kolo

Zimní cyklistické rukavice jsou nezbytnou součástí cyklistické výbavy pro jízdu v chladných měsících. Tyto rukavice poskytují teplo a ochranu před chladem a větrem, stejně jako před nepříznivými podmínkami, které by mohly ovlivnit vaši jízdu na kole.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
ECODesign
999 Kč
Zimní cyklistické rukavice 920
TRIBAN

Zimní cyklistické rukavice 920

(15)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
799 Kč
Zimní cyklistické rukavice 900
VAN RYSEL

Zimní cyklistické rukavice 900

(257)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.2/5 podle 4032 Hodnocení z webu a z prodejen

Cyklistické rukavice do chladného počasí


Jedním z klíčových prvků zimních cyklistických rukavic je izolace. Jsou obvykle vyrobeny z voděodolných a větruodolných materiálů, jako je Gore-Tex, a jsou vybaveny izolačním materiálem, jako je Thinsulate nebo Primaloft. Díky tomu rukavice udržují vaše ruce v teple a chrání je před chladem a větrem, což zvyšuje pohodlí a zlepšuje výkon během jízdy.
Dalším klíčovým prvkem zimních cyklistických rukavic je ochrana proti vodě a sněhu. Rukavice jsou obvykle vybaveny voděodolnými membránami, které zabraňují pronikání vlhkosti dovnitř rukavic a udržují ruce suché. Toto je zejména důležité v deštivých a sněhových podmínkách, kdy může mokro ochladit vaše ruce a snížit vaši výkonnost.
Zimní cyklistické rukavice jsou také vybaveny různými prvky, které zvyšují komfort a zlepšují ovládání kola. Například některé modely mají silikonové materiály na dlaních a prstech. Přilnavost je díky nim vyšší a kontrola nad řídítky a brzdami lepší. Rukavice také často obsahují gelové polštářky na dlaních. Ty snižují tlak a přináší vyšší pohodlí při dlouhých jízdách.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu