Výkonnostní silniční kola

Silniční kola orientovaná na výkon. Splňují nejvyšší požadavky zkušených silničářů. Kola jsou převážně postavena na karbonovém rámu s top komponenty.
Nejvyšší modely mají dokonce ve výbavě zapletená karbonová kola, která snižují váhu a navyšují tuhost. Podívejte se také na naši kolekci dresů na silniční cyklistiku.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
99 999 Kč
99 999 Kč
4.6/5 podle 431 Hodnocení z webu a z prodejen

Závodní silniční kola


Silniční kola jsou konstruována pro rychlost a vytrvalost a jsou navržena tak, abyste na nich dojeli tak daleko a rychle, jak jen vaše nohy unesou. Pokud je vaší prioritou závodění a vítězství, potřebujete špičkové silniční kolo s lehkým, výkonným rámem a kvalitními komponenty.
Rozhodující je, jak vám silniční kolo sedne. Pokud si ho správně nastavíte, nic vám nebrání se účastnit závodů a jezdit na hraně možností. Při prohlížení naší nabídky se ujistěte, že jste si vybrali optimální velikost a tvar a nejlepší silniční kola pro své výkonnostní potřeby. Ochranná pokrývka hlavy je vždy nutností, ale helmy na silniční kolo jsou obzvláště důležité, pokud závodíte a jezdíte ve vysokých rychlostech. Důležité jsou také kvalitní boty na silniční kolo.
Pokud vás výkonnostní jízda nebaví, ale přesto rádi vyrazíte na dvou kolech, prohlédněte si naši nabídku jízdních kol pro všechny typy cyklistů. Najdete zde výběr prvotřídních kol od značek jako Rockrider, B’twin. Vybírejte z horských, skládacích, elektrokol, šotolinových, městských, balančních a dalších kol. Vybírejte z hliníkových, karbonových a ocelových rámů, s odpružením, nebo bez něj, a z řady velikostí kol. Naše kompletní nabídka zahrnuje pánská, dámská i dětská kola

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu