Odrážedla a tříkolky

Odrážedla jsou oblíbenými hračkami pro nejmenší děti a jsou ideální pro rozvoj pohybových dovedností a koordinace. Jsou vhodná pro děti od 1 do 6 let a obvykle mají nízký rám a kolečka s nízkým profilem, což umožňuje lepší stabilitu a snadnější řízení.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 499 Kč
1 499 Kč
4.5/5 podle 1135 Hodnocení z webu a z prodejen

DĚTSKÁ ODRÁŽEDLA

Některá odrážedla pro nejmenší mají více kol, která zajišťují lepší stabilitu, a disponují nastavitelným rámem. Rostou tak spolu s dětmi a skvěle je připraví na jízdu na větším, jednostopém, odrážedle, a později na opravdovém kole. První odrážedlo můžete své ratolesti pořídit jakmile začne běhat a bez problémů koordinovat své pohyby. Odrážedel existuje několik typů a ke zvolení správného je nutné zvážit vzrůst a schopnosti dítěte. Odrážedla jsou vlastně malá kola, která ale nemají pedály a děti se na nich pohybují pomocí odrážení od země. Některá mají dokonce opěradla, nebo u nich lze nastavit výšku. Existují různé varianty malých motorek, tříkolek a klasických odrážedel, které můžete dětem pořídit a ukázat jim svět z jiné perspektivy.

JAK VYBRAT ODRÁŽEDLO PRO DĚTI?

Velikost a typ je důležité vybrat tak, aby dítě bylo schopné samo nastoupit a slézt, dosáhlo pohodlně na řídítka a při jízdě došláplo na zem celým chodidlem. Pokud ale vyberete kus, který je podle vás vhodný a bezpečný a dítěti se nebude líbit, k jízdě jej nejspíš nedonutíte. Tak jako dospělí, i děti mají své požadavky a preference. Správná barva rámu, nebo třeba vhodná nálepka, mohou zajistit, že malý sportovec už nebude chtít ze svého dopravního prostředku slézt.Ve chvíli, kdy dítě ovládne jízdu na odrážedle, nemusíte se bát pořídit mu kolo. Pro malé neposedy zvolte dětské kolo s nízkým rámem. Může být vybavené přídavnými kolečky, které lze odmontovat, jakmile se dítě naučí jej ovládat. Nezapomeňte malé sportovce vybavit dobře padnoucí helmou a dalšími bezpečnostními prvky, abyste si první ujeté metry mohli všichni bez obav užívat.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu