Návleky na tretry

Jízda na kole v dešti nebo v zimě staví vaše nohy přímo do zóny ostřiku přední pneumatiky. Návleky na tretry na kolo jsou skvělým pomocníkem pro cyklisty všech úrovní. Chrání vaše tretry před prachem, bahnem a vodou během jízdy v nepříznivých podmínkách. Navíc vám pomohou udržet nohy v teple v chladném počasí a zajistí, že vaše cyklistické boty zůstanou čisté a suché. Vyberte si z naší široké nabídky různých velikostí a designů a zlepšete svůj cyklistický zážitek během chladných dnů s návleky na tretry na kolo.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
1 299 Kč -46%
699 Kč
*Od 22. 3. 2023 až do vyčerpání zásob
799 Kč -18%
649 Kč
*Od 7. 12. 2020 až do vyčerpání zásob
Cyklistické návleky na tretry S2100D černé
SHIMANO

Cyklistické návleky na tretry S2100D černé

Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.1/5 podle 565 Hodnocení z webu a z prodejen

Návleky na tretry


Návleky na tretry na kolo jsou užitečným doplňkem pro každého cyklistu, který se často vydává na horskou cyklistiku nebo jízdu v deštivých nebo blátivých podmínkách. Tyto návleky chrání vaše tretry před prachem, bahnem a vodou, což může prodloužit životnost bot. Navíc vám pomohou udržet nohy v teple v chladném počasí a zajistí, že vaše cyklistické boty zůstanou čisté a suché.
Při výběru návleků na tretry na kolo je důležité vzít v úvahu několik faktorů. Za prvé, je třeba zvolit správnou velikost. Návleky by měly být dostatečně velké, aby se pohodlně navlékly na vaše boty, ale zároveň by neměly být příliš volné, aby se nepletly do pedálů. Doporučuje se zvolit návleky, které jsou přizpůsobeny vašim botám.
Dalším faktorem je materiál, ze kterého jsou návleky vyrobeny. Některé návleky jsou vyrobeny z voděodolného materiálu, který chrání vaše tretry před vlhkostí a bahnem, zatímco jiné jsou navrženy pro teplo a ochranu před větrem. Záleží na vás, jaký druh návleků preferujete.
Posledním faktorem je design – existují návleky mnoha různých designů a barev, které se liší v závislosti na vašem vkusu. Pokud jste například vášnivým cyklistou a chcete návleky na tretry, které se budou hodit k vašemu kolu, zvažte návleky s podobným barevným schématem nebo logem vaší oblíbené značky.
Návleky na tretry jsou zkrátka skvělým pomocníkem pro cyklisty, kteří chtějí ochránit své boty před vlhkostí a prachem. Vyberte si z naší široké nabídky různých velikostí, materiálů a designů a zlepšete svůj cyklistický zážitek s návleky na tretry na kolo.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu