Městské helmy na kolo

Cyklistická helma je základním kouskem vybavení každého cyklisty. Poskytuje ochranu před zraněním hlavy v případě nehody a navíc může sloužit jako skvělý módní doplněk. Ať už skáčete přes překážky na lesních trailech, nebo jezdíte na kole do práce, nezapomeňte si pořídit správně padnoucí stylovou helmu. Vyberte si tu správnou barvu a styl, který vám bude naprosto vyhovovat. Naše nabídka městských přileb na kolo zahrnuje řadu různých modelů, ze kterých si vybere každý jezdec. Ať už potřebujete vylepšit outfit správně barevným doplňkem, nebo chcete technicky dokonalou helmu s integrovaným osvětlením a dalšími bezpečnostními prvky, u nás si vyberete.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
849 Kč
Helma na městskou cyklistiku 540 khaki
BTWIN

Helma na městskou cyklistiku 540 khaki

(55)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
899 Kč
849 Kč
CYKLISTICKÁ HELMA 540 ŠEDÁ
BTWIN

CYKLISTICKÁ HELMA 540 ŠEDÁ

(55)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.6/5 podle 21242 Hodnocení z webu a z prodejen

JAK VYBRAT MĚSTSKOU CYKLISTICKOU HELMU?

Při výběru městské cyklistické přilby je důležité zvážit úroveň ochrany, kterou nabízí, stejně jako její tvar a vaše pohodlí. V neposlední řadě je důležité zvolit helmu, která bude vyhovovat vašemu stylu a bude tak sloužit jako skvělý módní doplněk. Hledejte přilby, které jsou certifikované, což znamená, že prošly přísnými bezpečnostními testy. Ujistěte se, že helma perfektně sedí na hlavě a má nastavitelné popruhy, které zajistí pohodlné nošení.

PROČ JE DŮLEŽITÉ NOSIT MĚSTSKOU CYKLISTICKOU HELMU?

Nošení přilby je nezbytné pro ochranu hlavy v případě nehody. I při nízké rychlosti může pád z kola způsobit vážná poranění hlavy a přilba může riziko těchto zranění snížit. Ve městě také hrozí srážka s jinými cyklisty, automobily, nebo různými prvky městského mobiliáře. I když se zdá, že pokud nesjíždíte nebezpečné traily, nepotřebujete se tolik chránit, opak je pravdou. Kromě toho je nošení přilby ve městě dobrým příkladem pro ostatní cyklisty a může pomoci propagovat bezpečné cyklistické návyky.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu