Cyklistické návleky

Před chladem vás ochrání návleky na ruce a nohy. Návleky na ruce slouží k přeměně krátkého cyklistického trička na tričko s dlouhým rukávem. Někdy se totiž ukáže, že na silnici je větší zima, než jste si mysleli. Zahřáli jste se během jízdy? Pak si návleky na ruce můžete v mžiku sundat. V Decathlonu najdete návleky na ruce pro muže i ženy do každého ročního období. Při rozhodování věnujte pozornost tomu, jaké počasí vás čeká.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.5/5 podle 814 Hodnocení z webu a z prodejen

Výhody návleků na ruce

Návleky na ruce jsou úžasně měkké a zajišťují, že vám při jízdě na kole nikdy nebude příliš horko ani příliš zima. Můžete si vybrat z různých modelů a materiálů návleků na ruce a snadno si tyto praktické doplňky vzít s sebou na vyjížďky. Často jsou vybaveny silikonovým úchytem, který udrží návleky na místě. V zimě je nejlepší zvolit termo návleky na ruce – jsou větruodolné a poskytují velké množství tepla navíc. Jezdíte na kole při mírných teplotách, ale nepotřebujete termo návleky na ruce? Pak zvolte o něco tenčí materiál. Tyto produkty se snadno nosí a fungují jako druhá kůže. Díky jedinečné struktuře úpletu se tloušťka látky mění. Návleky na ruce mají navíc vysokou prodyšnost pro vaše pohodlí.
Jelikož návleky rychle odvádějí pot, jsou vysoce prodyšné a nedráždí, teplo však zachovávají. Návleky na ruce, které můžete zakoupit v Decathlonu, jsou zcela beze švů, protože ty mohou dráždit pokožku. Dále nabízejí přesně tu správnou míru komprese. V popisu produktu si můžete přečíst, pro jaké teploty je který výrobek nejvhodnější. Některé návleky na ruce jsou také voděodolné, takže vás ochrání při dešti a stříkající vodě. Na výběr máte z několika barev, od bílé a černé až po výrazné limetkově zelené návleky.

Návleky na ruce pro muže a ženy

Naše široká nabídka zahrnuje návleky na ruce pro muže i ženy. Ty vám díky svému přiléhavému tvaru dokonale padnou na ruce. Můžete je také snadno zastrčit do trička. Návleky na ruce pro muže i ženy jsou k dispozici pro letní i zimní období. Naše návleky na ruce do chladného i teplejšího počasí jsou vyrobeny beze švů. Díky tomu jsou tenčí, lehčí a mnohem prodyšnější. Jsou venku teploty k bodu mrazu? Pak jsou tu speciální návleky na ruce vyrobené z hřejivé tkaniny „super roubaix“. V letních měsících volte návleky, které při jízdě na kole dobře odvádějí vlhkost a chrání paže před sluncem.
Dámské a pánské návleky na ruce se snadno udržují. Většinu návleků na ruce můžete jednoduše vyprat v pračce na 30 °C v programu pro syntetické tkaniny. Vždy je obraťte naruby a používejte jen málo pracího prášku a žádné změkčovadlo. Po vyprání sušte volně na ramínku na teplém a dobře větraném místě. Takto se můžete ze svých návleků na ruce těšit co nejdéle.

dárkovou kartou