Čištění

Pokud jezdíte pravidelně na kole, někdy musíte čelit prudkému lijáku a jindy vám svítí slunce na hlavu. Blátivé cesty a silnice se zbytky solanky vaše kolo zašpiní. Pravidelným používáním čisticího prostředku na kola prodloužíte životnost svého kola. Během čištění umístěte své silniční kolo na praktický stojan na silniční kola – tímto způsobem snadno dosáhnete na vše, co potřebujete. Nemáte tolik místa? Máme také skládací stojany.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
media description
Jak správně čistit kolo
189 Kč
378 Kč/L
Koncentrovaný čistič na kolo 500 ml
DECATHLON

Koncentrovaný čistič na kolo 500 ml

(80)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
379 Kč
Pračka řetězu
DECATHLON

Pračka řetězu

(310)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.5/5 podle 801 Hodnocení z webu a z prodejen

ČIŠTĚNÍ

Šampon na kola je vhodný pro všechny typy kol. Ať už jezdíte na závodním nebo horském kole jako svůj koníček, nebo jen dojíždíte do práce, kolo hodně trpí proměnlivými povětrnostními podmínkami. Po sobotním dopoledním ježdění na MTB vyčistěte své horské kolo šamponem na kola. S cyklistickým šamponem od Decathlonu zmizí špína z kola raz dva. Tento speciální čisticí prostředek není agresivní a nepoškozuje choulostivé části vašeho kola, jako jsou ložiska a řetěz. Tímto čističem můžete vyčistit i své elektrokolo.
Čistič kol je speciálně vyvinutý pro jízdní kola. Nepoužívejte prostředek na mytí nádobí, protože ten může poškodit rám. Čistič na kola je mimořádně šetrný a čištění je s ním velmi snadné: čistič nanesete na kolo a necháte jej chvíli působit. Poté nečistoty odstraníte houbičkou. Následně kolo osušte měkkým hadříkem. Začněte u rámu a skončete u kol. Chcete mít hotovo najednou? Máme pro vás praktickou sadu přípravků na čištění jízdních kol, která obsahuje nejen čistič jízdních kol, ale také houbičku, odmašťovač a mazivo. Vaše kolo se skládá z několika částí, které nejsou všechny snadno přístupné. Pomocí našich speciálních kartáčů důkladně vyčistíte i nepřístupné části, jako jsou ložiska kol nebo řetěz. Před použitím velkého kartáče je dobré kartáč nejprve vyzkoušet na málo viditelném místě, abyste se ujistili, že nic nepoškrábe. Pokud tomu tak není, neváhejte a vyčistěte kartáčem celý rám.

dárkovou kartou