Tachometry na kolo a držáky na mobil

Tachometry na kolo a držáky na mobil

Zajímá vás, kolik toho zvládnete na kole ujet? Vyberte si z naší nabídky tachometrů a GPS cyklopočítačů. V nabídce najdete bezdrátový tachometr na kolo a také cyklopočítač s GPS navigací. V případě, že používáte pro informace o jízdě mobilní telefon, máme pro vás držáky na mobil na kolo.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry
Filtrovat podle cen
Pouzdro na smartphone 500 černé
Pouzdro na smartphone 500 černé
289 Kč
POUZDRO NA MAPU
POUZDRO NA MAPU
119 Kč
BTWIN

POUZDRO NA MAPU

(19)
doručení od 2 dní
Baterie B'ebike 5 a 7 24 V 8,8 Ah
Baterie B'ebike 5 a 7 24 V 8,8 Ah
6 999 Kč
ELOPS

Baterie B'ebike 5 a 7 24 V 8,8 Ah

(2)
Tento produkt je k dispozici pouze na prodejně.
3.9/5 podle 5080 Hodnocení z webu a z prodejen

TACHOMETR, GPS NAVIGACE NEBO DRŽÁK NA TELEFON?

Ke sledování svého tempa, trasy, či toho, jak se zlepšujete, můžete využít nejrůznější dostupné aplikace. Budete tak potřebovat držák na telefon, který se uchycuje na řídítka. Decathlon nabízí rozličné modely, od nejzákladnějších až po nejstabilnější a vodotěsné. Záleží na vás, který si vyberete!
Také si můžete na kolo instalovat tachometr.
U městských kol je zbytečné používat nejpropracovanější tachometry (např. ty, které měří tepovou frekvenci) – dejte přednost modelu, jenž vám rovnou ukáže údaje, o které stojíte (rychlost, vzdálenost a čas). I GPS navigace se nicméně může hodit, zejména když nevíte, kudy se vydat.
Pokud se se zapálením věnujete silniční či horské cyklistice, určitě budete chtít měřit své výkony. V takovém případě dejte přednost tachometru, který vám poskytne podrobnější údaje, jako je tempo šlapání, tepová frekvence, výkon či poloha. Cykloturistům a sportovním cyklistům se takové zařízení jednoho dne určitě bude hodit!
Obecně volte tachometr s velkým displejem, abyste údaje rychle přečetli. Mimoto lze jeden tachometr používat na větším počtu kol, proto by se měl snadno instalovat. Mezi další kritéria, na něž je vhodné se při nákupu zaměřit, patří snadné ovládání, výdrž a možnost propojení s PC.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu