Světla na kolo a blikačky

Jezdíte na kole za šera nebo snížené viditelnosti? Kromě reflexních doplňků doporučujeme, pro zvýšení bezpečnosti, také použít světlo na kolo. Výhodné jsou především sady světel, které nabízejí mnoho módů pro svícení nebo slouží jen jako blikačka na kolo. Zvažte minimálně pořídit zadní světlo na kolo, které vám pomůže se dostat bezpečně domů, když se cyklo výlet protáhne do večera. Jako další důležitou část příslušenství ke kolu nezapomeňte pořídit zámek na kolo.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.1/5 podle 6545 Hodnocení z webu a z prodejen

PROČ SI POŘIZOVAT SVĚTLO NA KOLO?

Vzhledem k nárustu počtu aut na silnicích je téměř nustnost vozit blikačku nebo světlo na kolo i za bílého dne. V dnešní době jsou blikačky na kolo velice intenzivní, aproto je možné je použít i ve dne. Věděli jste také, že blikající světlo je mnohem účinější než permanentní svícení. Lépe upoutáte pozornost ostatních účastníků dopravního provozu.

VYBERTE SI SVÍTIDLO NA KOLO MEZI 100 A 400 LUMENY A S VYSOKÝM LUXEM

Pokud si svítilnu na kolo kupujete poprvé, je naprosto pochopitelné, že si možná nejste úplně jisti, jakou sílu budete potřebovat. Pokud jde o osvětlení, často se mluví o lumenech a luxech. Lumen je jednotka světelného toku a měří celkové množství světla vyzařovaného světelným zdrojem. Lux je množství světla na určitém povrchu. Vyberte si standardní světlo na kolo se svítivostí mezi 100 a 400 lumeny a vysokým luxem. Můžete tak jezdit na kole s velmi širokým zorným polem v kteroukoli denní dobu a navíc těžíte ze skvělého přehledu na silnici. Ale i ostatní účastníci silničního provozu vás uvidí, jak se se světlem na kolo rychleji přibližujete.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu