Pumpičky na kolo a hustilky

Pumpičky na kolo a hustilky

Základem výbavy každého cyklisty by měla být pořádná pumpička na kolo. Pro správný tlak v plášti doporučujeme pořídit velkou nožní cyklo pumpu, která má barometr. V nabídce najdete také mini pumpy na kolo, které si díky své velikosti můžete brát s sebou na své cyklotoulky. Jako další důležitou část příslušenství ke kolu nezapomeňte pořídit zámek na kolo.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry 1
Filtrovat podle cen
Ruční pumpička na silniční kolo černá
Ruční pumpička na silniční kolo černá
379 Kč
Nožní pumpa 900 černá
Nožní pumpa 900 černá
749 Kč
Ruční pumpička na horské kolo černá
Ruční pumpička na horské kolo černá
379 Kč
Ruční pumpička s manometrem 920
Ruční pumpička s manometrem 920
549 Kč
BTWIN

Ruční pumpička s manometrem 920

(250)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.2/5 podle 2246 Hodnocení z webu a z prodejen

JAK VYBRAT PUMPIČKU NA KOLO?

Pokud existuje jedno příslušenství, na které byste neměli zapomínat pořídit, pak je to pumpička na kolo (spolu s montpákami a náhradní duší). Rozlišujeme dva typy pumpiček – ruční mini pumpičky a dílenské pumpy
Ruční pumpičky se vejdou do zadní kapsy dresu, také je lze přichytit k rámu kola. V případě píchnutí vám vytrhnou trn z paty! Řada pumpiček je dnes již kompatibilní s ventilky Presta i Schrader a vhodná jak na silniční, tak na městská kola.
Na silniční kola jsou přesto ideální dílenské pumpy, poněvadž umožňují pláště rychle nahustit na tlak vyšší než 7 barů. Díky tlakoměru snadno zjistíte, zda tlak odpovídá doporučené hodnotě. Kola si tak v případě potřeby můžete dohustit před každou jízdou. Některé modely dílenských pump nabízejí maximální tlak až 12 barů!
Dejte přednost dílenským pumpám s hliníkovým či ocelovým tělem, které je zárukou dlouhé životnosti. Plastové hustilky jsou sice lehké, ale příliš dlouho nevydrží.
Opěrky pro nohy musí být těžké, aby zaručily stabilitu pumpy během huštění i skladování.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu