Nosiče kol na auto a příslušenství

Vaše vyjížďky se nemusí omezovat jen na místní oblast, v Decathlonu máme skladem řadu nosičů kol pro vaše auto, které se hodí na tažné zařízení, na zadní část auta nebo na střešní nosiče. To znamená, že můžete cestovat a zažít vyjížďky do vzdálenějších míst. V naší nabídce také najdete oblíbené nosiče kol Thule.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
3 499 Kč -14%
2 999 Kč
*Od 14. 8. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
8 999 Kč -11%
7 999 Kč
*Od 16. 8. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
8 999 Kč -16%
7 499 Kč
*Od 1. 9. 2023 až do vyčerpání zásob
2ND LIFE
8 999 Kč -16%
7 499 Kč
*Od 8. 8. 2023 až do vyčerpání zásob
16 499 Kč
4.4/5 podle 305 Hodnocení z webu a z prodejen

SNADNÁ PŘEPRAVA KOLA POMOCÍ NOSIČE KOL


Nosiče kol jsou ideálním způsobem, jak si na dovolenou vzít závodní kolo, městské kolo, elektrokolo nebo horské kolo. Nosiče kol můžete na auto připevnit třemi různými způsoby. Typ nosiče kol závisí na tom, jaké máte auto a zda je vybaveno tažným zařízením, jak často kolo používáte, kolik kol chcete s sebou vozit a jakou vzdálenost s koly na autě ujedete. V nabídce najdete širokou škálu nosičů kol od společností B'twin, Thule a Sixtol.

NOSIČ KOL BEZ TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ NA AUTOMOBIL


Pokud nemáte tažné zařízení, existují dvě možnosti montáže nosiče kol na automobil. První možností je nosič kol na střechu. To však vyžaduje, abyste na své auto nejprve nainstalovali střešní nosiče. Je také o něco obtížnější dostat kola do nosiče a z nosiče, než když jsou kola na zadní části vozu. Na druhou stranu s nosičem kol na střeše máte snadný přístup k zavazadlům a řidiči nebrání ve výhledu. Druhou možností je nosič kol, který se připevní na zadní dveře. Na rozdíl od nosičů kol na střechu nemusí předem instalovat střešní nosiče ani jiné komponenty. Tyto nosiče kol se častěji používají pro kratší cesty. Omezují totiž výhled ve zpětném zrcátku a přístup k zavazadlům. Obvykle můžete s takovým nosičem přepravovat dvě až tři jízdní kola. Při zvažování nosiče kol do zavazadlového prostoru je důležité zkontrolovat, zda se hodí do vašeho vozu.

NOSIČ KOL NA TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ


Další možností je nosič kol, který se připevní na tažné zařízení automobilu. Zde je k dispozici mnoho různých možností. Na tyto nosiče kol lze obvykle umístit dvě až čtyři jízdní kola, v závislosti na modelu. V některých případech můžete nosič kol namontovaný na tažné zařízení také naklonit. Díky tomu můžete otevřít zadní dveře a snadno dosáhnout na svá zavazadla. Některé modely jsou také skládací, takže je můžete na dovolené nebo doma snadno složit a uložit.

dárkovou kartou