Láhve na kolo a držáky lahví na kolo

Pitný režim je při cyklistice velmi důležitý. Vyberte si tu správnou láhev na kolo. V nabídce najdete cyklistické láhve různých obsahů a velikostí. V případě velké žízně se podívejte také na batohy s hydrovakem.
K láhvi potřebujete také držák na láhev na kolo.


Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.4/5 podle 19641 Hodnocení z webu a z prodejen

JAK VYBRAT DRŽÁK NA LÁHEV?

Držák spolu s láhví by měl mít ve své výbavě každý cyklista.
Abyste láhev neztratili hned na prvním výmolu, zvolte držák, do kterého je nutné láhev mírnou silou zatlačit. Nezapomínejte, že se vám může hodit i druhý držák, ve kterém můžete převážet další láhev (a mít tak u sebe nejen vodu, ale i např. slazený nápoj), nebo nářadí (v naší speciální nádobě). Nezbývá než si vybrat mezi láhví plastovou a láhví hliníkovou.

Je lepší plast, nebo hliník?

Plastové láhve jsou lehké, praktické a povětšinou levné. Pokud se věnujete převážně silniční cyklistice, pak je pro vás plastová láhev ideální. Láhev o objemu 550 ml vystačí zhruba na 1,5hod vyjížďku. Záleží ovšem na tom, jak často potřebujete pít, jaké je počasí, jak rychle jedete apod. Láhve z plastu jsou vhodné též na horskou cyklistiku, běh nebo třeba spinning.Hliníkové láhve jsou odolnější, ale také lépe uchovají chuť a teplotu nápoje. Jsou těžší než láhve plastové a hodí se zejména k trekovému či horskému kolu. Jsou rovněž ideální na rodinné vyjížďky.

CYKLISTICKÉ HYDROBATOHY

Dodržovat pitný režim je potřeba i na kole!
Chcete se napít, a nemuset se přitom zastavovat nebo pouštět řídítka? Řada hydratačních batohů, hydrovaků, náustků či čisticích sad B'TWIN zahrnuje výrobky s optimálním objemem (přímo úměrným délce jízdy) a členěním pro pohodlné doplňování tekutin. Upínací systém či ramenní popruhy lze přizpůsobit váze převážené tekutiny, batoh vám tak bude pevně držet na zádech a využijete naplno jeho praktičnost.
V neposlední řadě vybíráme ty nejlepší materiály, u kterých nehrozí, že by se během jízdy změnila chuť převážené vody.

dárkovou kartou