Duše na kolo

Píchnutá duše k cyklistice patří, ale neměla by zničit vaši jízdu. Duši na kole zvládne vyměnit každý, stačí k tomu mít správnou duši, montpáky a pumpičku. Proto si vše potřebné nezapomeňte sbalit s sebou na cestu.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.3/5 podle 12105 Hodnocení z webu a z prodejen

Duše na kolo

V Decathlonu najdete různé duše pro jízdní kola. Která z nich je vhodná pro vaše kolo, závisí na průměru vašich pneumatik. Většina duší pro silniční kola má dlouhý ventilek pro vyšší ráfky. Nepotřebujete tedy prodlužovací ventilky. Průměr a šířku snadno zjistíte na boku pláště.
Je nevyhnutelné, že jednoho dne píchnete. Na silnici si můžete duši vyměnit sami. Na delší cyklistické výlety je rozumné vzít si s sebou náhradní duši a montpáku na pláště. Pokud s sebou nemáte montpáku na pneumatiky, nepokoušejte se používat žádné jiné nářadí, riskujete pak poškození ráfku. Abyste se vyhnuli riziku poškození duše kola, můžete si dát pozor na několik věcí: pravidelně kontrolujte pláště jízdních kol, zda nejsou poškozené nebo zda na nich nejsou například střepy. Pokud si poškození všimnete okamžitě, můžete je rychleji opravit. Po jízdě po šotolinové cestě nebo v případě, že se na pneumatiku nalepí velké množství kamínků, jemně rukou otřete gumu pláště. Pravidelnou kontrolou tlaku v pneumatikách a dofukováním pneumatik také snížíte náchylnost k opotřebení kola a okamžitě ho učiní pohodlnějším.

dárkovou kartou