Běžkařské boty na klasickou techniku

V této kategorii najdete běžkařské boty na klasickou techniku pro pokročilé i začínající běžkaře. Naše běžkařské boty na klasiku splňují standardy výkonu a pohodlí, takže si můžete být jisti, že vaše nohy budou v suchu a pohodlí při každém běhu. Pořídit si u nás můžete i další běžkařské vybavení, jako samotné běžky pro klasickou a bruslařskou techniku nebo oblečení, například kalhoty, bundy či trička a mikiny.
Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4 299 Kč -24%
3 229 Kč
*Od 12. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
1 799 Kč -22%
1 399 Kč
*Od 7. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
2 390 Kč
ATOMIC SAVOR 25
ATOMIC

ATOMIC SAVOR 25

Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.5/5 podle 34 Hodnocení z webu a z prodejen

BOTY NA KLASICKOU TECHNIKU

Boty na běžky pro klasickou techniku jsou speciální obuv určená pro lyžaře, kteří se vydávají na túry na běžkách. Tyto boty jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, aby zajistily pohodlí a ochranu nohou při pohybu v terénu. Boty na běžky na klasiku jsou navrženy tak, aby dobře seděly na lyžích, ale zároveň zajišťovaly dostatečnou flexibilitu pro pohyb nohou. Běžkařské boty na klasiku mají klopnu, která slouží jako izolace proti vodě a sněhu.

Je důležité si vybrat správnou velikost běžkařských bot, aby byly pohodlné a zároveň zajišťovaly dostatečnou oporu pro nohy.Při výběru dbejte na to, abyste měli správnou normu vázání. Modely z naší nabídky jsou kompatibilní s normami NNN, SNS PROLINK a TURNAMIC.Boty na běžky na klasiku se od od bot na bruslení liší tím, že nemají vyztužený komín boty a mají měkkčí podrážku. To vše napomáhá ke správné technice běhu. Běžkařské boty na klasiku můžeme rozdělit i podle zátěže, které jste při sportu vystaveni. Boty pro začátečníky budou více izolovat a tím držet teplo, aby byla noha vždy v teple. Na druhou stranu boty pro pokročilé jezdce, kteří již volí rychlejší tempo, jsou spíše navrženy pro efektivní odvod potu.

Další rady a tipy najdete ZDE .

Kromě běžkařských bot na klasiku nabízíme i další běžkařské vybavení, jako třeba běžky na klasickou i bruslařskou techniku nebo hole. Vyberete si u nás i kompletní oblečení na běžky.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu