Běžky na klasickou či bruslařskou techniku a kolečkové běžky

Nabízíme široký výběr kvalitních běžek pro všechny úrovně začátečníků a pokročilých lyžařů. Vyberte si mezi klasickou nebo skate technikou a vyrazte si užít zimní radovánky na treninkovém okruhu nebo v přírodě.

Skip filters
Filtry 2
CENA
STŘEDNÍ BĚŽKY MEDIUM
8 999 Kč -48%
4 599 Kč
*Od 13. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
MĚKKÉ BĚŽKY SOFT
8 999 Kč -48%
4 599 Kč
*Od 13. 1. 2023 až do vyčerpání zásob

Vyberte si svůj styl

Běh na lyžích je komplexní sport, ve kterém se zapojují svaly celého těla. Má pozitivní vliv na fyzickou kondici, redukci tuku a díky aktivitě v nižších teplotách také zlepšuje imunitu. Na výběr máte ze dvou stylů.


KLASICKÝ STYL, NEBOLI KLASIKA - je ideální pro začátky, protože se jedná o přirozený pohyb podobný běhu. V případě horší fyzické kondice se dá technika upravit tak, aby se podobala spíše chůzi. I tak je přínos tohoto sportu pro lidský organismus značný. V naší nabídce vybavení na klasiku naleznete lyže, boty i hole vysoké kvality za fantastickou cenu.


BRUSLAŘSKÝ STYL, NEBOLI BRUSLENÍ ČI SKATE - Tento styl je na rozdíl od klasiky spíše náročnější a jak už název napovídá, pohyb připomíná klasické bruslení na ledě. Abyste si bruslení na běžkách užili je potřeba nejdříve trochu zapracovat na fyzičce abyste zvládli ujet delší trasy a pohyb byl svižný. Tento styl vám pomůže zvýšit fyzickou kondici, vytrvalost a kapacitu plic. U nás nabízíme vybavení na bruslařskou techniku, které vás určitě nezklame a umožní vám příjemný sportovní zážitek.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu