Vložky do bot a doplňky k botám

Vložky do bot přispějí k lepšímu tlumení a stabilitě, mohou napomoci i ke snížení rizika zranění. Návleky na boty potom zabrání vnikání nečistot do bot a návleky na lýtka zase ocení orientační běžci. Nezapomeňte si také vybrat ty správné běžecké boty.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
ECODesign
389 Kč
194,50 Kč/ks
379 Kč -21%
299 Kč
*Od 13. 9. 2022 až do vyčerpání zásob
4.2/5 podle 1121 Hodnocení z webu a z prodejen

VLOŽKY DO BOT

Vložky do bot mohou napomoci ke snížení únavy chodidla, zvýšit tlumení, stabilitu nebo přispět ke snížení rizika zranění. Při výběru vložky do bot je důležité zvážit váš typ chodidla, došlapu a povrch, na kterém budete běhat. Správná běžecká vložka může zvýšit pocit pohodlí a snížit riziko zranění. Vložky bývají vhodné pro více velikostí a je potřeba je oříznout a přizpůsobit potřebné velikosti. V nabídce máme vložky, které podpoří tlumení. Jsou z pěnového materiálu, který kromě tlumení i zaručuje odvod vlhkosti. Dnes už existují i chytré vložky, které snímají pohyb chodidla a v aplikaci poté můžete sledovat různé statistiky o vašem každodenním pohybu.

OCHRANNÉ NÁVLEKY

Mezi další doplňky k běžeckým botám řadíme ochranné návleky, které zabrání vnikání nečistot do bot. Můžete v terénu bez obav běhat a už nebudete muset zastavovat, abyste vyndali kamínky z bot či vysypali písek. Můžete se soustředit čistě jen na běhání. Ochranné návleky používají i orientační běžci. V tomto případě se jedná o návleky, které chrání lýtka. Orienťáci totiž rádi odbočují ze zpevněných cest do terénu, kde se potýkají s různými nástrahami lesa. Návleky musí být odolné, ale zároveň pohodlné a dobře držet. Ideální je, když ani nevíte, že je máte na sobě.
Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu