Běžecké ponožky, kompresní podkolenky a návleky

Vyberte si z naší široké nabídky běžeckých ponožek různých délek, běžeckých podkolenek a běžeckých návleků. Vhodný materiál ponožek omezí riziko vzniku puchýřů, kompresní návleky zase omezí svalovou únavu. Nezapomeňte také na vhodné běžecké boty.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
ECODesign
289 Kč -38%
179 Kč
*Od 15. 12. 2022 až do vyčerpání zásob
399 Kč
499 Kč -30%
349 Kč
*Od 22. 1. 2022 až do vyčerpání zásob
Kompresní návleky RUN900 modré
KIPRUN

Kompresní návleky RUN900 modré

(294)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
999 Kč
Návleky BOOSTER ONE
BV SPORT

Návleky BOOSTER ONE

(21)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.5/5 podle 15198 Hodnocení z webu a z prodejen

BĚŽECKÉ PONOŽKY

Kvalitní prodyšné běžecké ponožky vám pomohou zajistit více pohodlí při běhu. Výběru ponožek na běhání tak věnujte určitě pozornost. Ponožky musí být prodyšné, aby se chodidla nepřehřívala. Vhodný materiál pomůže předcházet vzniku puchýřů. V nabídce máme i prstové ponožky, které snižují riziko vzniku puchýřů při intenzivním běhu. Prsty jsou oddělené a netřou se o sebe. V nabídce máme nízké ponožky, vysoké ponožky a podkolenky. Delší ponožky jsou vhodné na trailový běh nebo orientační běh, kdy poskytnou lepší ochranu při běhu v terénu. Podkolenky také mohou poskytnout ochranu před chladem.

KOMPRESNÍ PODKOLENKY A NÁVLEKY NA VÝKON

Kompresní podkolenky nebo návleky mohou napomoci ke zvýšení výkonnosti. Zpevňují lýtko a přispívají k lepšímu proudění krve. Kompresními díly na lýtku zlepšuje žilní návrat, podporuje okysličení svalů, šlach a vazů. Návleky a podkolenky jsou v prodeji v několika velikostech, které se odvíjí od obvodu lýtka, věnujte proto výběru dostatek času. Správný výběr velikosti je důležitý pro správnou funkčnost výrobku.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu