Běžecké legíny a kalhoty

Pohodlné oblečení je při běhu důležité. Máte při běhu raději přiléhavé legíny, nebo preferujete volnější kalhoty? Z naší široké nabídky běžeckých legín a kalhot si vyberou běžci i běžkyně jakékoliv úrovně. Podívejte se také na nabídku běžeckých triček a tílek a běžeckého spodního prádla.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
běžec a běžkyně na silnici
DOPRODEJ Poslední šance nakoupit běžecké produkty se slevou.
media description
3/4 LEGÍNY KIPRUN SUPPORT Pohodlné legíny s všitým opaskem.
479 Kč -20%
379 Kč
*Od 14. 4. 2023 až do vyčerpání zásob
999 Kč -20%
799 Kč
*Od 5. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
649 Kč -46%
349 Kč
*Od 1. 5. 2023 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 9207 Hodnocení z webu a z prodejen

BĚŽECKÉ LEGÍNY A KALHOTY

Pokud jste se rozhodli běhat pravidelně, je na čase pořídit si vhodné běžecké oblečení. V této kategorii naleznete běžecké legíny a kalhoty pro běžce a běžkyně všech úrovní. Nezáleží na tom, zda běháte jen pro radost, nebo se připravujete na závody. Ať už zvolíte přiléhavé legíny nebo volnější kalhoty, je důležité, aby bylo oblečení při běhu pohodlné, ideálně jako druhá kůže. Nesmí vás nijak omezovat v pohybu, nikde tlačit a samozřejmě musí být prodyšné. Legíny jsou vyrobeny z elastických materiálů, přizpůsobí se vaší postavě a poskytují volnost pohybu. Některé modely mají vyšší pas se šňůrkou na utažení v pase, díky čemuž lépe drží. V nabídce máme i modely, které jsou lehce kompresní a hezky tvarují postavu. Naleznete u nás dlouhé legíny, zateplené legíny do chladného počasí a samozřejmě i ¾ legíny. Kalhoty jsou rovněž vyrobeny z elastických materiálů, ale jsou volnější a vhodné pro ty, kteří se necítí dobře v uplých legínách. Jak kalhoty, tak legíny mohou mít větší či menší kapsu na telefon, klíče a jiné nezbytnosti.

NEPROMOKAVÉ KALHOTY

Samostatnou kapitolou jsou nepromokavé kalhoty, které budou hledat především trailoví běžci a běžkyně. Nepromokavé kalhoty jsou často minimálně v doporučené výbavě na trailových závodech. V nabídce máme kalhoty s vodním sloupcem 10 000 mm.

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu