Běžecké čelenky a čepice

Myslete na pokrývku hlavy. Běžecké čelenky a čepice jsou důležitým doplňkem. Čelenky lze nosti v létě i v zimě. Musí dobře držet, odvádět pot a v chladném počasí zahřát. V zimě je doplňte běžeckými rukavicemi.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
99 Kč -20%
79 Kč
*Od 15. 12. 2022 až do vyčerpání zásob
179 Kč -27%
129 Kč
*Od 18. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
199 Kč -20%
159 Kč
*Od 16. 12. 2022 až do vyčerpání zásob
ECODesign
129 Kč
ECODesign
119 Kč
ECODesign
119 Kč
4.6/5 podle 4908 Hodnocení z webu a z prodejen

BĚŽECKÉ ČELENKY A ČEPICE

Běžecké čelenky a čepice jsou důležitým doplňkem při běhání. Možná se to tak nezdá, ale na pokrývku hlavy je opravdu potřeba myslet. Čepice se bude hodit především v zimním období. Čelenku však můžete mít v létě i v zimě. V létě bude důležité, aby dobře odváděla pot, v zimě by navíc měla ještě zahřát. V každém případě bude důležité, aby dobře držela, nesmí nikde tlačit a naopak ani sklouzávat. Běžecké čelenky máme v nabídce v různých barvách, můžete tak sladit se svým běžeckým outfitem.

BĚŽECKÉ KŠILTY A KŠILTOVKY

Pokud čelenkám neholdujete, můžete v létě zvolit běžecký kšilt nebo kšiltovku. Máte tak zajištěnou pokrývku hlavy, ale také vám nebude sluníčko svítit do očí. Kšilt či kšiltovka se vám určitě budou hodit, pokud se budete na sluníčku pohybovat několik hodin. Kšiltovku si navíc můžete i namočit a hlavu tak chladit.

BĚŽECKÝ NÁKRČNÍK

V nabídce máme také multifunkční náhrčník na běhání. Lze jej využít na ochranu krku, což oceníte v chladném a větrném počasí, nebo jej lze použít jako čelenku či čepici a chránit hlavu. Nákrčník je lehký a skladný, pokud ho zrovna nepotřebujete, snadno si jej omotáte kolem zápěstí.
Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu