Běžecké oblečení

Běžecké oblečení je další důležitou součástí vybavení každého běžce a běžkyně. Správné oblečení vám může pomoci udržet pohodlí a kontrolu tělesné teploty během tréninku nebo závodu. Prohlédněte si naši nabídku běžeckého oblečení pro děti a dospělé. Nezapomeňte si také vybrat ty správné běžecké boty nebo běžecké doplňky.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
449 Kč -22%
349 Kč
*Od 16. 12. 2022 až do vyčerpání zásob
649 Kč -30%
449 Kč
*Od 9. 3. 2023 až do vyčerpání zásob
4.6/5 podle 19898 Hodnocení z webu a z prodejen

BĚŽECKÉ OBLEČENÍ

Jakmile máte vhodné běžecké boty, je potřeba porozhlédnout se po vhodném běžeckém oblečení. Správně zvolené oblečení vám zajistí pohodlí a tepelný komfort, proto jsou důležité funkční vlastnosti oblečení. Každému běžci se minimálně na začátku stalo, že se oblékl moc nebo naopak málo. Obecně musí být oblečení na běh prodyšné, poskytovat pocit pohodlí, ideálně obsahovat minimum švů, aby nijak nedráždilo pokožku. V závislosti na typu vrstvy musí poskytvat hřejivost nebo chránit před vnějšími vlivy. V tom správném a pohodlném oblečení vás bude běh bavit a budete snadněji plnit své cíle.

DĚTSKÉ BĚŽECKÉ OBLEČENÍ

Kromě oblečení pro dospělé v naší nabídce samozřejmě naleznete i dětské běžecké oblečení, ve kterém děti mohou pohodlně sportovat.

PRAVIDLO TŘÍ VRSTEV

Toto pravidlo platí především pro chladnější měsíce, kdy je potřeba oblečení vrstvit. První vrstva musí odvádět pot. Vhodné je uplé běžecké tričko nebo tílko. Následuje druhá vrstva má za úkol odvádět pot od té první a zároveň poskytovat teplo. Vhodná je tedy běžecká mikina. A nakonec třetí vrstva, která má za úkol chránit před vnějšími vlivy, tedy větrem či deštěm, jsou to tedy běžecké vesty či běžecké bundy.

BĚŽECKÉ DOPLŇKY

Při běhu v teplém i chladném počasí uvítáte také běžecké doplňky. V létě si nezapomeňte chránit hlavu před sluncem a pořiďte si běžeckou kšiltovku či běžecké brýle. V chladnějším počasí se vám bude hodit běžecká čepice či běžecká čelenka, běžecký nákrčník a běžecké rukavice. Podívejte se na celou naši nabídku běžeckých doplňků.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu