Basketbalové mikiny a tepláky

Basketbalové mikiny a tepláky

Pohodlná basketbalová mikina a tepláky jsou po náročném tréninku nebo zápase ideální! Objevte naší nabídku mikin a tepláků pro muže, ženy i děti.


a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtry
Filtrovat podle cen
Pánské basketbalové tepláky P100 šedé
Pánské basketbalové tepláky P100 šedé
449 Kč
2 dostupných modelů
TARMAK Pánské basketbalové tepláky P100 šedé (50)
doručení od 7 dní
Dětské basketbalové tepláky P100 tmavě modré
Dětské basketbalové tepláky P100 tmavě modré
349 Kč
2 dostupných modelů
TARMAK Dětské basketbalové tepláky P100 tmavě modré (3)
doručení od 2 dní
Pánské basketbalové tepláky P100 černé
Pánské basketbalové tepláky P100 černé
439 Kč −31%
299 Kč
*Od 7. 2. 2021 až do vyčerpání zásob
4.4/5 podle 199 Hodnocení z webu a z prodejen

Jak vybrat správné oblečení na basket?

DECATHLON vám nabízí širokou řadu basketbalového oblečení, které vyhoví potřebám všech basketbalistů i basketbalistek. V nabídce naleznete značky: Tarmak, Nike atd. Tato sportovní aktivita vyžaduje speciální oblečení a v DECATHLONU neváháme vsadit na nejnovější značky a trendy, abychom vám udělali radost. Podívejte se zejména na náš pestrý výběr basketbalových kraťasů a dresů. Jsou ušity z poddajných a lehkých materiálů usnadňujících pohyb. Vybírat můžete i podle barev, abyste svůj úbor mohli obměňovat podle nálady. V naší nabídce nezapomínáme ani na děti, vyberte si kraťasy a basketbalové dresy ze široké nabídky dětského oblečení DECATHLON.


Jak vybrat správné příslušenství na basket?

Vyjma celé řady kraťasů a basketbalových dresů nabízí Decathlon také celou škálu basketbalového příslušenství. Nemyslíme jen tradiční oranžový basketbalový míč, v nabídce naleznete celou řadu dalšího vybavení, např. basketbalové koše, vymezovací mety, barevné rozlišovací dresy, lahve či píšťalky.


Basketbalové boty, váš spojenec pro pohodlnou hru

Když se řekne basketbal, okamžitě vytane na mysli i basketbalová obuv. V nabídce Decathlon naleznete basketbalové boty, které vám umožní si hru naplno užít. V nabídce naleznete boty různých značek: Tarmak, Nike... Zároveň i obuv v široké škále barevného provedení, aby vaše basketbalové oblečení bylo skutečně dle vašich představ!

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu