Basketbalové oblečení a doplňky

Basketbalové oblečení a doplňky

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Sportovní taška Kipocket 40 l červeno-korálová
Sportovní taška Kipocket 40 l červeno-korálová
199 Kč
3 dostupných modelů
KIPSTA Sportovní taška Kipocket 40 l červeno-korálová (527)
doručení od 2 dní
Kineziologická páska 5 cm × 5 m béžová
Kineziologická páska 5 cm × 5 m béžová
239 Kč
4 dostupných modelů
TARMAK Kineziologická páska 5 cm × 5 m béžová (354)
doručení od 2 dní
Taška na kolektivní sporty Tiro střední velikost
Taška na kolektivní sporty Tiro střední velikost
899 Kč −22%
699 Kč
*Od 6. 10. 2021 až do vyčerpání zásob
4.5/5 podle 11065 Hodnocení z webu a z prodejen

Ideální basketbalový úbor

Hrajete basket? V DECATHLONU si pořídíte to nejlepší možné oblečení díky širokému výběru basketbalových šortek a dresů přizpůsobených této sportovní aktivitě.


Jaké oblečení na basketbal?

DECATHLON vám nabízí širokou řadu basketbalového oblečení, které vyhoví potřebám všech basketbalistů i basketbalistek. Tato sportovní aktivita vyžaduje speciální oblečení a v DECATHLONU neváháme vsadit na nejnovější značky a trendy, abychom vám udělali radost. Podívejte se zejména na náš pestrý výběr basketbalových šortek a dresů. Lehký a pružný materiál našeho oblečení vám usnadní každý pohyb, zatímco mnohé fanoušky potěší repliky oficiálních dresů. Vybírat můžete i podle barev, abyste svůj úbor mohli obměňovat podle nálady. Neopomíjíme ani vaše děti, v DECATHLONU nabízíme velké množství dětských basketbalových šortek a dresů.


Basketbalové doplňky

Vedle řady basketbalových dresů a šortek DECATHLON nabízí také nejrůznější doplňky, které se vám můžou hodit. V naší řadě doplňků najdete příslušenství k míčům, ale i výrobky, jako jsou např. basketbalové koše, rozlišovací dresy a v neposlední řadě též láhve či píšťalky. Obdivovatele nejslavnějších basketbalových týmů jistě potěší naše nabídka pro fanoušky.


Basketbalová obuv, váš spojenec pro pohodlnou hru

Když se řekne basketbal, okamžitě vytane na mysli i basketbalová obuv. Basketbalová obuv nabízená DECATHLONEM splní všechna vaše očekávání, abyste se mohli po hřišti prohánět bez jakýchkoli starostí. Na výběr u nás máte z řady značek a také barev, záleží na vašem osobním stylu. Můžete si tak sestavit svůj ideální basketbalový úbor!


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu