Rukavice a čepice na atletiku

Běžecké rukavice a čepice jsou důležitým doplňkem v chladném počasí. V nabídce máme i dotykové rukavice se speciální povrchovou úpravu na palci a ukazováčku. Podívejte se také na naši nabídku tašek na atletiku nebo tréninkového vybavení.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
4.6/5 podle 2123 Hodnocení z webu a z prodejen
Atletické tréninky pochopitelně probíhají i v zimním období, je proto důležité se vybavit vhodným oblečením do chladného počasí a vhodnými doplňky.

BĚŽECKÉ RUKAVICE

Běžecké rukavice patří mezi doplňky, které oceníte při běhu v zimních měsících. Rukavice navržené pro běžce poskytnou ochranu před chladem, ale zároveň musí být prodyšné, aby dobře odváděly pot. Rukavice mohou být prstové nebo s integrovanými palčáky. Rukavice jsou vyrobené tak, aby byly pohodlné, pružné a nijak nedráždily pokožku. Některé rukavice umožňují ovládat dotykové displeje telefonu nebo hodinek.Takové rukavice mají speciální povrchovou úpravu na palci a ukazováčku. Pro ovládání displeje tak není nutné rukavice sundavat a pohodlně se dostanete k potřebným informacím.

BĚŽECKÉ ČEPICE

V chladných měsících je potřeba myslet i na pokrývku hlavy. Vhodným doplňkem může být čepice. Čepice na běhání jsou lehké a prodyšný materiál je samozřejmostí. Pamatujte, že každý reaguje na chlad jinak, jakmile se však začne ochlazovat, nezapomeňte zkontrolovat, zda je vaše výbava kompletní.

dárkovou kartou