Běžecké rukavice a čepice

Běžecké rukavice a čepice jsou důležitým doplňkem v chladném počasí. V nabídce máme i dotykové rukavice se speciální povrchovou úpravu na palci a ukazováčku. Podívejte se také na naši nabídku tašek na atletiku nebo tréninkového vybavení.

Skip categories and go to listing products Skip categories and go to filters
Skip filters
Filtry
CENA
4.6/5 podle 2324 Hodnocení z webu a z prodejen
Atletické tréninky pochopitelně probíhají i v zimním období, je proto důležité se vybavit vhodným oblečením do chladného počasí a vhodnými doplňky.

BĚŽECKÉ RUKAVICE

Běžecké rukavice patří mezi doplňky, které oceníte při běhu v zimních měsících. Rukavice navržené pro běžce poskytnou ochranu před chladem, ale zároveň musí být prodyšné, aby dobře odváděly pot. Rukavice mohou být prstové nebo s integrovanými palčáky. Rukavice jsou vyrobené tak, aby byly pohodlné, pružné a nijak nedráždily pokožku. Některé rukavice umožňují ovládat dotykové displeje telefonu nebo hodinek.Takové rukavice mají speciální povrchovou úpravu na palci a ukazováčku. Pro ovládání displeje tak není nutné rukavice sundavat a pohodlně se dostanete k potřebným informacím.

BĚŽECKÉ ČEPICE

V chladných měsících je potřeba myslet i na pokrývku hlavy. Vhodným doplňkem může být čepice. Čepice na běhání jsou lehké a prodyšný materiál je samozřejmostí. Pamatujte, že každý reaguje na chlad jinak, jakmile se však začne ochlazovat, nezapomeňte zkontrolovat, zda je vaše výbava kompletní.

Darujte radost ze sportu

dárkovou kartou

Darovat dárkovou kartu