Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
QUECHUA
/common/3Dpictures/a/fddd3aed-db86-4f19-9976-482ef799d8f3.zip/index.html
Kód : 8383977
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
DÁMSKÉ SANDÁLY DO TEPLÉHO POČASÍ

DÁMSKÉ TURISTICKÉ BOTY NH 100 FRESH ŠEDÉ QUECHUA

QUECHUA
Decathlon
až do 489 - %

od

489**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
489 - %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow489**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
Vyzvednout na prodejně
Dámské boty ideální na kratší výlety nenáročným terénem za teplého a suchého počasí. Naše motivace? Nabídnout vám lehkou a odvětranou obuv na letní turistiku na zpevněných cestách. Obuv je přilnavá a poskytuje vašim nohám ideální ochranu.

Klíčové vlastnosti

Tlumení došlapu Tlumení z EVA po celé délce obuvi.
Protiskluzové vlastnosti Podešev zajišťuje optimální přilnavost v přírodním terénu.
Prodyšnost Svršek z prodyšné síťoviny, podešev z otvory odvádějící vlhkost z povrchu těla.
Nízká hmotnost Jen 218 g/bota ve vel. 39.
Odvod vody Perforovaná podešev s kanálky usnadňuje odvod vody.
Ochrana proti nárazům Obsázka ve špičce chrání před okopem.
Detail výrobku

Technický popis

Dobrá podešev

Tvar podešve byl předmětem dlouhých výzkumů v našich laboratořích. Je vyrobena ze speciální gumy, která kombinuje přilnavost a protiskluzové vlastnosti. Potřeby se liší v závislosti na člověku. Proto systematicky hledáme ten nejlepší kompromis, abyste se mohli pohybovat jak na nezpevněných cestách (např. v lese) a kamenitých stezkách.

Technologie Fresh

Náš koncept Fresh kombinuje velmi prodyšný svršek a tvar podešve, který usnadňuje odvod vlhkosti. Koncept byl testován v laboratoři a při praktickém použití. Během letní turistiky tak budete mít nohy stále v suchu.

Určeno na přírodní cesty

Model naší turistické obuvi jsou určeny na použití na přírodních cestách. Vybíráme a testujeme materiály použité pro výrobku podešve a svršku tak, aby byly co nejlépe přizpůsobené turistice na lesních či kamenitých stezkách. Použití na silnici (asfaltu) může urychlit opotřebení obuvi a způsobit nepohodlí. Obuv není vhodná na horskou turistiku.

Laboratorní testy.

Jednotlivé části procházejí laboratorními testy, které ověřují odolnost vůči vytržení oček a pásků, kvalitu lepení, toxicitu, odolnost vůči UV záření, odírání podešve a částí svršku a rychlost opotřebení.

Jak vybrat správnou velikost turistické obuvi?

Doporučujeme vám vyzkoušet si obuv s ponožkami na turistiku. Vyzkoušejte si různé modely i velikosti. Chcete-li si být jistí, že vám obuv dobře sedne, vyzkoušejte následující dvě vlastnosti: to, jak vám sedí pata, a pozici špičky při chůzi z kopce. Ověřte, že vás obuv nikde netlačí, a udělejte v ní pár kroků. Boty se během prvních výletů postupně přizpůsobí vaší noze.

Správná kombinace obuvi a ponožek hraje důležitou roli

Příčin vzniku puchýřů může být několik: tření, shrnutá ponožka, vlhkost, špatná velikost obuvi... Je proto důležité zvolit do turistické obuvi ponožky vhodné velikosti a z vhodného materiálu.

Jak vybrat správnou velikost turistických ponožek?

Je třeba vybrat velikost, která bude plně odpovídat velikosti vašich nohou, aby se ponožka v botě neshrnovala. Pokud budou ponožky příliš velké, budou se z přebytečného materiálu tvořit nepříjemné záhyby, pokud budou příliš malé, mohly by se zase shrnovat do boty.

Jak vybrat správný materiál turistických ponožek?

Důležité je, aby ponožky zvládaly vlhkost: při chůzi se nohy potí, to je přirozené. Pokud máte prodyšnou obuv, která dobře odvádí vlhkost ven, je třeba zvolit lehké a prodyšné ponožky. Pokud ale máte nepromokavé boty, které vás mají chránit před vlhkostí z venku, vyberte jiné ponožky. V takovém případě je třeba vybrat ponožky, které tělesnou vlhkost absorbují a udrží ji co nejdále od pokožky.

Jaké ponožky zvolit do obuvi NH100 FRESH?

Doporučujeme vybrat ponožky z polyamidu, bez příměsi bavlny. Polyamid je materiál, který skvěle odvádí vlhkost, proto jej používáme pro výrobu ponožek. Tudíž pokud se nohy zpotí, ponožky z polyamidu vlhkost rychle odvedou na svou vnější stranu, kde převezme štafetu prodyšný svršek ze síťoviny, který vlhkost odvede zcela mimo botu. Můžeme určitě doporučit např. naše ponožky Newfeel WS 500 FRESH.

Záruka

Na turistickou obuv poskytujeme dvouletou záruku.
Náš závazek? Nabízet odolné výrobky, které vás budou doprovázet při všech túrách v přírodě. Protože nejraději máme právě ty výrobky, se kterými máme krásné zážitky a chceme s nimi prožít další neopakovatelné okamžiky.

Hmotnost

36: 0,44 kg
37: 0,44 kg
38: 0,44 kg
39: 0,44 kg
40: 0,44 kg
41: 0,44 kg
42: 0,44 kg

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Podešev
65.00% pryž, 35.00% EVA (etylenvinylacetát)
Svršek
40.00% polyuretan, 60.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Rady k údržbě Perte v ruce. Nesušte v sušičce.
Doporučení pro praní
Perte v ruce
Perte v ruce
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Rady pro skladování Skladujte na větraném, tmavém, suchém místě mimo dosah zdroje tepla.
Omezení v používání Nehodí se na běh ani na horskou turistiku.

Naše závazky

Testování výrobku Náš tým vyvíjí a navrhuje výrobky Quechua na úpatí hory Mont Blanc ve Francii. Ve spolupráci s milovníky turistiky je testujeme v praxi, abychom tak zajistili, že jsou výrobky pohodlné a odolné. Bretaň, Korsika… Vydáváme se na všemožná místa a za jakéhokoliv počasí. Zažíváme okamžiky, během nichž můžeme diskutovat a zjistit, jaké jsou skutečné potřeby uživatelů. Ty následně promítáme do konečných výrobků.
Záruka 2 roky

Vaše hodnocení

Hodnocení našich týmů

Otázky & odpovědi