Kód : 8577208
BĚŽKY NA BRUSLAŘSKOU TECHNIKU
PÁNSKÉ BOTY NA BĚŽKY NA BRUSLENÍ SKATE 500 INOVIK
INOVIK
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
Věnujete se bruslení na běžkách pravidelně a/nebo ve střední namáhavém tempu? Tyto boty pro vás budou ideálním společníkem na cestě k dalšímu zlepšování.
Díky vyztuženému plastovému komínu a přiléhavému provedení nabízí obuv 500 dobrou stabilitu i boční zpevnění. Díky tomu bude váš odraz přesný a bruslení vám usnadní.
Klíčové vlastnosti

Stabilita
Polotvrdá podešev ze vstřikovaného plastu pro dobrou stabilitu.

Držení na noze
Manžeta z pevného plastu dobře zpevňuje kotník.

Pohodlí
Těsně padnoucí bota pro větší přesnost při odrazu.

Hřejivost
Hřejivá podšívka, kryté šněrování pro více ochrany.

Kompatibilita
Kompatibilní s vázáním NNN, Prolink a Turnamic.

Nízká hmotnost
Hmotnost: 670 g/bota ve vel. 43.
Technický popis
Složení/rady
Naše závazky
Testování výrobku
Všechny naše výrobky jsou testované v terénu v reálných podmínkách testovací skupinou profesionálů: instruktory, trenéry a samotnými běžci na lyžích, kteří se této aktivitě věnují pravidelně. Naše obuv také prochází laboratorními testy (ohýbání, odírání, ochrana před chladem, nepropustnost, přilepení podrážky, rozepínání a zapínání zipu, uchycení tkaniček...), kde se ověřuje odolnost a kvalita materiálů.
Záruka
2 roky