Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
RADBUG
  • BODYBOARDS Surfing a bodyboard - BODYBOARD 500 LEASH RADBUG - Surfy, bodyboardy a skimboardy
  • BODYBOARDS Surfing a bodyboard - BODYBOARD 500 LEASH RADBUG - Surfy, bodyboardy a skimboardy
  • BODYBOARDS Surfing a bodyboard - BODYBOARD 500 LEASH RADBUG - Surfy, bodyboardy a skimboardy
  • BODYBOARDS Surfing a bodyboard - BODYBOARD 500 LEASH RADBUG - Surfy, bodyboardy a skimboardy
  • BODYBOARDS Surfing a bodyboard - BODYBOARD 500 LEASH RADBUG - Surfy, bodyboardy a skimboardy
  • BODYBOARDS Surfing a bodyboard - BODYBOARD 500 LEASH RADBUG - Surfy, bodyboardy a skimboardy
Kód : 8555039
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
BODYBOARDS

Bodyboard 500 s leashem na paži modro-khaki RADBUG

RADBUG
4.2/5
4.2/5
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
až do 1 399 - %

od

1 399**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
1 399 - %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow1 399**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
Vyzvednout na prodejně
Bodyboard pro pokročilé uživatele do vln vysokých až 150 cm. K použití s ploutvemi. Tričko nebo neoprén brání podráždění pokožky při jízdě. 4 velikosti. Bodyboard pro pokročilé uživatele, který se (skoro) vyrovná nejlepším bodyboardům pro ty nejzkušenější! Je ideální na zlepšování jízdy ve vlnách vysokých až 150 cm. Včetně leashe na paži.

Klíčové vlastnosti

Ergonomický tvar Tvar špičky pro dobrou pozici rukou a loktů. Výčnělky po stranách pro uchopení.
Snadné použití Spirálový leash v balení, k uchycení na ruku. Prkno před použitím navoskujte.
Odolnost Nová konstrukce. Jádro z EPO, dva stringery ze skelného vlákna. Do vln až 1,5 m.
Přilnavost Postranní drážky na skluznici. Raily 50/50.

Technický popis

Jak správně zvolit velikost bodyboardu?

Velikost bodyboardu přímo ovlivňuje jeho stabilitu a ovladatelnost. Je třeba, aby byla přizpůsobená postavě uživatele. Bodyboard 500 nabízíme ve 4 velikostech pro různé tělesné stavby uživatelů: Velikost 38" pro osoby měřící od 135 do 155 cm, velikost 40" od 155 do 170 cm, velikost 41,5" od 170 do 185 cm a velikost 43,5" pro osoby měřící více než 185 cm. Příliš malý bodyboard nemůže dostatečně nadnášet, takže neumožňuje správně chytit vlnu. Příliš velký bodyboard je zase obtížně ovladatelný.

Výrobky rozdělujeme do 4 skupin podle úrovně uživatelů: Úplní začátečníci, začátečníci, pokročilí a zkušení.

- Úplní začátečníci: Pohybují se v pěně u břehu do výšky 50 cm, nemají ploutve a odrážejí se nohama ode dna. Chtějí si především užít zábavu při zkoušení nového sportu (nejčastěji na bodyboardu s úchyty). Začátečníci: zvládnou malé obloučky ve vlnách vyšších než 1 m, plavou s ploutvemi. Chtějí se v tomto sportu zdokonalit. Pokročilí: Jsou rychlejší a začínají s různými triky ve vlnách do 150 cm. Zkušení: Pohybují se ve všech typech vln a ovládají i akrobatické triky.

Konstrukce odpovídá úrovni uživatelů: pokročilí

Tento bodyboard má vysokohustotní skluznici, jádro z EPO pěny vysoké hustoty (30 kg/m³), 2 výztuhy (stringery) ze skelného vlákna a nový potah z EPE 128 g. Tato konstrukce zajišťuje dobrou dynamiku i odolnost v doporučených podmínkách.
Pokud se chystáte do vln vyšších než 1,5 m, zvolte raději bodyboard 900, který má jádro z PP o vyšší hustotě, takže lépe odolává nárazům a je lépe ovladatelný. Všechna poškození kromě prasknutí lze opravit – informujte se na webu nebo v prodejně.

Věděli jste, že s ploutvemi chytíte 2 až 3krát více vln než bez nich?

Jakmile vám voda sahá výše než po pupík, je velmi těžké chytit vlnu bez ploutví na nohou. V takovéto hloubce už se nemůžete pořádně odrazit nohama ode dna a pádlování rukama často nestačí. Sami jsme pozorovali, že s ploutvemi se dá chytit 2 až 3krát více vln než bez nich, což znamená mnohem větší zábavu! Ploutve umožňují rychlejší pohyb ve vodě a mnohem účinnější zrychlení při nájezdu na vlnu. Proto ploutve na bodyboarding rozhodně doporučujeme!

Správné umístění těla na bodyboardu

Špička bodyboardu je tvarovaná tak, aby uživatel poznal, jak správně umístit ruce a lokty. Po stranách jsou malé výstupky pro lepší úchop prkna. Jakmile se ocitnete na vlně, chyťte prkno oběma rukama za špičku. Pokud chcete jet doleva, nechte levou ruku vepředu (ruka, loket a rameno v jedné linii, paže a předloktí svírají úhel 90 °), pravou ruku posuňte na rail až do středu prkna. Pro udržení směru srovnejte levou nohu s levým railem. Pro zahnutí doprava udělejte totéž na druhou stranu.

Jak se vyhnout podráždění pokožky a zlepšit přilnavost prkna

Při sjíždění vlny na bodyboardu ležíte. Abyste se vyhnuli podráždění pokožky na pažích nebo na břiše, oblečte si na bodyboarding tričko s dlouhými rukávy a UV ochranou nebo neoprenovou kombinézu. Pro lepší přilnavost navoskujte svrchní část prkna (vosk lze dokoupit), a to zejména v místě položení rukou, po stranách a pod břichem. Voskování opakujte před každým použitím.

Pravidla bezpečnosti a chování ve vodě 1. část

Bodyboard je nádherný sport, vyžaduje však respektování určitých pravidel. 1- Informujte se o místě, kde chcete bodyboarding provozovat, a předem si jej prohlédněte: jaké jsou zde proudy, útesy, přiliv a odliv, výška vln, počet lidí ve vodě...
2- Nepřeceňujte své schopnosti a raději zvolte místo, které poskytuje jednodušší podmínky, než místo s podmínkami nad vaše síly.
3/ Nepodceňujte náležité vybavení: leash, ploutve, neoprenová kombinéza, prkno v dobrém stavu.

Pravidla bezpečnosti a chování ve vodě 2. část

4/ Dodržujte pravidlo přednosti na vlně: první jede ten, kdo je nejblíže místu jejího vzedmutí. 5/ Po sjíždění z vlny se vyhýbejte místu nájezdu na vlnu, abyste se nepletli do trasy jinému uživateli.
6/ Pokud vám sahá hladina vody nad boky, používejte ploutve. 7/ Pokud ploutve nepoužíváte, raději se bodyboardingu věnujte na hlídaných úsecích pláže. 8/ Nejezděte sami, ale ve více osobách.

Nenechávejte na přímém slunci.

Pokud prkno nepoužíváte, nevystavujte jej přímému slunci a teplotám vyšším než 50 °C. Prkno tedy skladujte v obalu, pod slunečníkem, ve stínu, či pod světlou osuškou. Taktéž jej nenechávejte ve vozidle na přímém slunci. Při vystavení vysokým teplotám se na prkně mohou tvořit bubliny a může dojít k jeho poškození.

Rozměry

38": 97 × 49,4 × 5,3 cm;
40": 102 × 52 × 5,3 cm;
41,5": 106 × 54 × 5,4 cm;
43,5": 111 × 56,5 × 5,5 cm.

Značka RADBUG

RADBUG je značka, která se v rámci skupiny Decathlon věnuje vývoji vybavení na bodyboarding a bodysurfing. Naším cílem je zprostředkovat krásu těchto sportů co největšímu počtu uživatelů. Pocit hladkého klouzání na mořských vlnách je čirý, opojný a návykový. Nabízíme jednoduché a inovativní výrobky pro začátečníky i pokročilé, aby si tyto pocity mohl vychutnat opravdu každý.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Deska
10.00% vysokohustotní polyetylen, 10.00% polyetylen, 80.00% Expanded Polyolefin (EPO)
Rady pro skladování Uchovávejte a noste v obalu. Neskladujte na přímém slunci. Po použití opláchněte a nechte vyschnout.
Omezení v používání Nepoužívejte do vln menších než 1,5 m. Používejte s ploutvemi.
Jak výrobek používat?

Naše závazky

Schváleno Výrobek schválil trojnásobný mistr světa v bodyboardingu Nicolas Capdeville.
Testování výrobku Vyvinuto a testováno našimi týmy ve francouzském městě Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla testována v laboratoři.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi