Všechny prodejny jsou otevřeny pouze pro výdej internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Tenisové gripy a tlumítka

31 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Vyberte si z naší široké nabídky omotávek/gripů a tlumítek/vibrastopů na tenisovou raketu pro vaše tréninky nebo zápasy.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Tenisová omotávka/grip

Bez ohledu na to, zda jste začínající tenista nebo se pravidelně účastníte turnajů, tenisové omotávky jsou teké jedním z důležitých komponentů vaší tenisové rakety. Často se zaměřujeme na výběr tenisové rakety a výpletu, které jsou samozřejmě velmi důležité pro správný rozvoj a kvalitní hru, ale nesmíme zapomínat na zdánlivě banální věc, jako je omotávka neboli grip na vaší rukojeti tenisové rakety. Správná tenisová omotávka nám zajišťuje dokonalý úchop rakety a pomáhá i při prevenci puchýřů a odřením dlaně při četnějším hraní. Tenisové gripy rozdělujeme na základní (basegrip) a svrchní (overgrip. Při koupi tenisové rakety je raketa vždy dodávána se základním gripem. Pohodlí a úchop při hře ještě můžete podpořit svrchní omotávkou, která má lepivé nebo absorubční vlastnosti.


Tenisové tlumítka/vibrastopy

Pro zvýšení herního komfortu doporučujeme používat tzv. tlumítka neboli vibrastop. Jedná se o malé tělísko z měkkého materiálu, které se zpravidla umísťuje do spodní části hlavy rakety přímo na struny. Tento malý zázrak má dvě zdánlivě nepodstatné funkce. Nejenže částečně tlumí vibrace, které při úderu putují až k vaší paži, ale také zásadně mění zvuk rakety při úderu. Tlumivý zvuk rakety díky vibrastopu může být pro vás výhoda vůči soupeřům.