Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Jógové topy a podprsenky na jógu

7 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Správná podprsenka či top jsou základem dámského jógového šatníku. Prohlédněte si také naše doplňky na jógu.


  • Váš výběr: (0) Smazat vše
  • Barva

  • Cena

  • Hodnocení

Podprsenky na jógu

Většinu účastníků kurzů jógy tvoří ženy, které cvičí doma častěji než muži. Je to dané specifickou povahou cvičení, která ženám "sedne" mnohem více. A pokud žena sportuje, je pro ní správný výběr podprsenky nezbytný. Proč je to ale tak důležité? Jak by měla podprsenka na jógu vypadat?

Podprsenka na jógu pro pohodlí žen

Žena by jí při sportování měla nosit a to ať mluvíme o józe, jízdě na koni nebo běhu. Prsa jsou velmi citlivou částí ženského těla, protože nemají svaly. Vazivo v prsou je náchylné k protahování během intenzivních, dynamických a náročných pohybů, které mohou vést k deformaci. Cvičení také vystavuje vibracím a nárazům. To vše ovlivňuje tvar poprsí a jeho vzhled. Kůže ztrácí svou pružnost a prsa kulatý tvar. Jógová podprsenka není doplňkem sportovního oblečení, ale povinností. Prospívá to vašemu zdraví, vzhledu a pohodlí. Jóga účinně formuje vaše prsa, ale pouze pokud se o ně staráte a vyberete si správně avou sportovní podprsenku na jógu.

Je podprsenka na jógu stejná jako ostatní sportovní podprsenky?

Můžete na jógu použít podprsenku na běhání nebo fitness podprsenku? Podprsenka na jógu nemusí být pevná, bude lepší, pokud si vyberete měkčí. Hodně však záleží na velikosti vašeho poprsí. Pokud je větší, potřebuje lepší zpevnění. Pro tyto ženy jsme připravili podprsenku na dynamickou jógu. Velmi dobře se přizpůsobuje tělu, odvádí vlhkost a nedráždí pokožku, protože je bezešvá. Rozhodující je však správná opora prsou. Podprsenka na jógu by měla mít odnímatelné vložky a ideálně i nastavitelné popruhy. Díky tomu je dobře přizpůsobíte své postavě a svým prsům poskytnete správnou ochranu. Nechte jógu sprváně modelovat vaši postavu. Podívejte se také na trička v nabídce Decathlonu!