Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Basketbalové dresy a tílka

17 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Basketbalové dresy bez rukávů jsou typické basketbalové vybavení. Každý malý nebo velký baskeťák potřebuje basketbalový dres. Objevte také naše basketbalové kraťasy a doplňte svůj komplet.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Basketbalové oblečení bylo vyvinuto speciálně na hru basketbalu

Pánské, dámské a dětské basketbalové dresy a trička na basketbal byly našimi vývojovými týmy a basketbalovými trenéry speciálně vyvinuty na sport. Během sportovní činnosti vám tak zajišťují pohodlí a bezpečí. Basketbalová trička a dresy jsou určeny pro začínající i zkušenější hráče.


Dres na basketbal

Basketbalová trička a dresy v nabídce jsou vyrobeny z polyesteru či bavlny, jsou tedy pohodlné i odolné. Odolný materiál zajišťuje dlouhodobou odolnost oblečení. Výrobní technologie je zas zárukou účinného a rychlého odvodu potu i při intenzivní sportovní aktivitě. Dresy na basketbal naší řady jsou navíc velmi odolné vůči oděru, můžete v nich tak sportovat naplno bez těch nejmenších obav. Můžete si totiž být jisti, že máte odolné, lehké a spolehlivé oblečení vyrobené na basketbal.


Pohodlné sportovní oblečení

Při basketbalu je správné oblečení základem, proto basketbalová trička a dresy vyrobené z hebkého materiálu poskytují pohodlí, ať již při trénincích, či basketbalových zápasech. Naše modely jsou ušity z materiálů, které zajišťují maximální volnost pohybu. Při funkčních trénincích tak můžete pohodlně provádět veškeré cviky. Oblečení z poddajných a funkčních materiálů je zárukou pohodlí při sportu. Basketbalová trička jsou prodyšná, spolehlivá, odolná, odvětraná a pohodlná, využijete je tedy na řadu sportovních aktivit. V nabídce DECATHLON naleznete široký výběr různých značek: Tarmak, Nike, z nichž si jistě vyberete oblečení dle svých představ... Při výběru oblečení na basketbal se podívejte také na basketbalové kraťasy a boty na basketbal!