Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Basketbalové kraťasy

44 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Basketbalové kraťasy jsou neodmyslitelnou součástí basketbalového vybavení! Abyste mohli podávat ty nejlepší výkony, potřebujete lehké kraťasy na basketbal, o kterých ani nebudete vědět. V nabídce naleznete také basketbalové šortky Nike.

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Každý sport vyžaduje určitý druh oblečení...

Různorodá a intenzivní sportovní disciplína, jakou je basketbal, v tom není výjimkou! Vaše pohodlí při sportu tak závisí na správném výběru oblečení. V prodejnách Decathlon naleznete nabídku určenou jak na hraní basketbalu v klubu, tak na streetball... Naše basketbalové kraťasy jsou ušity z lehkých a odolných materiálů. Tuto praktickou stránku pak doplňuje funkční a elegantní design.


Basketbalové kraťasy z vysoce odolných materiálů

Běh po hřišti, zrychlený dech, pocení, přihrávky, střelby na koš a opět hra v poli... Basketbal vyžaduje veškerou vaši energii. Vaše kraťasy by tak měly odolat po celou dobu toho nejnáročnějšího tréninku. Jaké jsou tedy hlavní výhody kraťasů na basketbal? Lehké a prodyšné materiály s odvětrávacími zónami. Nové provedení v pase a zejména 2 savé zóny na bedrech na osušení rukou! Funkční vlastnosti pánských a dámských basketbalových kraťasů se od sebe neliší, jelikož je basketbal sportem, který vyžaduje rychlé změny směru, dynamické odrazy a pohyb po hřišti od každého hráče. Proto u výrobků Tarmak dbáme na volnost pohybu. Tu zajišťuje zejména velmi lehký materiál, z něhož jsou výrobky ušity. Naše oblečení zajišťuje účinný odvod potu a padne každému. Všem basketbalistům a basketbalistkám tak poskytuje to nejvyšší pohodlí.


Pohodlné oblečení do jakékoliv situace

Oblečení umožňuje trénink za těch nejlepších podmínek: při tréninku výdrže, dynamiky a koordinace pohybů je pohodlí základním předpokladem úspěchu. Zvolené materiály zajišťují odvod potu na vnější stranu materiálu. Nastavitelný pas si zas snadno přizpůsobíte dle druhu cvičení. Pozadu však nezůstává ani design oblečení. Oboustranné kraťasy propracovaného stylu zdobí originální potisk. Svému oblíbenému sportu se tak můžete věnovat zcela bez obav. V nabídce DECATHLON naleznete široký výběr různých značek: Tarmak, Nike, z nichž si jistě vyberete oblečení dle svých představ... Při výběru oblečení na basketbal se podívejte také na basketbalové dresy a boty na basketbal!