Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Ostatní produkty lze objednat online

Boty do vody

21 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Boty do vody: alternativa šnorchlovacích ploutví pro začátečníky a děti

Při potápění i při šnorchlování jsou ploutve nejúčinnějším řešením pro pohyb ve vodě. Každému však nemusí být používání ploutví příjemné: někteří s nimi neradi plavou, či je neumějí používat. Boty do vody jsou proto skvělou alternativou pro začátečníky a děti na začátky se šnorchlováním. Zajišťují dobrou ochranu nohou a přitom nijak neomezují při pohybu. Samozřejmě, není možné s nimi plavat jako s ploutvemi! Ale můžete v nich chodit ve vodě, po skalách a písku, a obdivovat korály, rostliny i obyvatele mořského dna. Své využití najdou také například ve vodáckých sportech nebo na paddleboardu.

Boty do vody lze nosit do vody i na pláž

Obuv do vody má především univerzální využití. Vaše nohy chrání při chůzi po pláži, koupání i při šnorchlování a potápění. Můžete je nosit místo žabek na pláž, které nedrží tak dobře na noze a nezabrání stoupnutí na horký písek. Můžete je také nosit do vody, chodit v nich po oblázcích i skalách. Neuklouznete v nich a nepoškrábete si klenbu chodidla. Boty do vody mají protiskluzovou podešev a stélku poskytující skutečné tlumení. A navíc: i po namočení zajišťují skvělé zpevnění chodidla.

Děti, dospělí, nejmenší děti: boty do vody z Decathlonu jsou určeny pro celou rodinu!

Společně s izolujícím topem na šnorchlování a maskou Easybreath představují boty do vody základní vybavení pro začátečníky se šnorchlováním. Navíc můžete boty do vody pořídit celé rodině. V Decathlonu nabízíme modely pro děti, dospělé i nejmenší děti!