Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Rybářská křesla, židle a stoličky

21 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Pro pobyt u vody máme rybářské židle a rybářské křesla, které vás překvapí svým pohodlím a skladností. Pokud se chystáte u vody strávit delší čas, prohlédněte si také nabídku rybářských lehátek.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Rybářská křesla

Hlavní výhodou křesla na ryby je bezesporu jeho pohodlí. Je vhodné pro rybáře, kteří u vody tráví více času a své místo často nemění. Rybářská skládací křesla mají také teleskopické nohy, které se přizpůsobí svažitému terénu nebo jiným nerovnostem na břehu. Nejvyšší modely dovolují rybářům upravit si polohu opěrky zad, hlavy a rukou.

Rybářské židle a stoličky

Rybářské židličky a rybářské stoličky jsou vhodné pro rybáře, kteří rádi vyráží k vodě na lehko nebo častěji mění své místo na břehu. Rybářské skládací židle jsou velice lehké a ryhle rozložitelné. Ve vaší rybářské výbavě nezaberou tolik místa, což se může hodit, pokud jsou rybářská místa hůře dostupná.

Budete u vody opravdu dlouho?

Pokud se chystáte u vody i nocovat nebo si rádi poležíte, tak se vám jistě bude hodit rybářské lehátko, které se díky nastaviteným nohám a polohovatelné opěrce nastavíte podle vašich představ.