Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Stojany na pruty a rybářské vidličky

45 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

O stabilní podporu vašeho prutu se postará stojan na pruty. Pokud chcete umístit pruty do stejné polohy, doporučujeme hrazdu na pruty nebo Rod Pod na 2 až 4 pruty.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Stojan na prut

Stojany na rybářské pruty jsou zde pro rybáře kteří hledají velice stabilní podporu pro své pruty. Na jeden Rod Pod nebo trojnožku můžete umístit dva až čtyři pruty, které si můžete nastavit přesně podle vašich představ, a to i na nerovném břehu. Rybářské stojany na pruty mají nastavitelné nohy, které jsou často zakončené bodci.

Držák na prut

Rybáři mají několik možností jak své pruty spolehlivě upevnit na stojan nebo bodec na prut. Vždy záleží na tom, jaký typ prutu do držáku nebo vidličky na ryby upevňujete. Na jeden nebo dva samostatně stojící pruty postačí bodec a šroubovací přední a zadní koncovka, která přesně sedí k vašemu prutu a rybářské technice. Pokud chcete vedle sebe mít dva až čtyři pruty ve stejné rovině, tak doporučujeme na bodce našroubovat hrazdu na pruty a na ní potom umístit koncovky.

Rolna na prut

Vyznavači rybolov na plavanou s bičem jistě uvítají praktičnost rolny na pruty, díky které mohou pohodlně manipulovat s na pohled těžko ovladatelným dlouhým prutem.