Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Skládací židle, kempingové stoly a skříňky

2 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:


Mějte stejné pohodlí během kempování jako doma. Vyberte si kvalitní kempingový stůl nebo křeslo a užívejte si pohodlí u stanu. K přípravě jídla se také mohou hodit kempingové skříňky. Doporučujeme prohlédnout také kempingové vybavení na vaření nebo turistické a kempingové vařiče.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Jaký nábytek hledáte?

Kempingový nábytek je velice důležitá složka vaší výbavy. Po celém dni plném aktivit, výletů a koupání je velice příjemné se pohodlně posadit a zaslouženě odpočívat. K tomu vám poslouží skládací kempingové křeslo nebo skládací kempingová židle. Ať už zvolíte kteroukoliv z těchto variant, vaše záda a nohy si uleví. Abyste se mohli v klidu navečeřet, vyberte si skládací stůl, ke kterému se pohodlně vejde celá rodina. Kempingový stolek nabízíme pro 4, 6 a 8 osob.

A co vaření v kempu?

Kempingová skříňka vám umožní nejen uložit věci a potaviny z dosahu menších i větších zvířat, ale také získáte plochu pro přípravdu vašeho občerstvení.


Je čas na piknik

Pokud máte v plánu poobědvat v přírodě, kvalitní pikniková deka vám jistě přijde vhod. Každá kempingová deka z naší nabídky má nepromokavou a izolační vrstu, takže nebude sedět v mokru a chladu. Obecně se deky na pinknik vyrábějí z odolného materiálu, který je příjemný, ale zároveň odolá nástrahám přírody.Dále se můžete podívat také na naší nabídku termoboxů a kuchyňského vybavení na kempování.