Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Turistické, kempingové a rodinné stany pro 1 až 8 osob

42 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Nabídka stanů na kempování a turistiku, které vás překvapí svou kvalitou i cenou. Doporučujeme také prohlédnout naší nabídku matrací a karimatek či spacáků


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Důkladné testování každého produktu

Naše stany od značky Quechua vás uchvátí. Všechny modely jsou testovány jak v laboratorních, tak v reálných podmínkách. Nejdříve zhotovíme prototyp, který se testuje ve větrném tunelu, kde ho necháme poprat se s náporem větru o různé intenzitě. Poté se stan přemístí do obrovské sprchy, kde na něj po dobu několika hodin prší voda v intenzitě silného deště. Ani kapka se nesmí dostat dovnitř. Během obou těchto testů se naši projektoví inženýři snaží odhalit sebemenší chybičky, na kterých poté usilovně pracují. Výsledkem je perfektní stan, který odolá silnému větru i dešti. Tím to ale nekončí. Teprve reálné užití prověří kvalitu produktu, takže se stan poté používá v podmínkách nejrůznějšího typu po několik dní. Pokud i tímto testem stan projde, máme hotový výrobek, který může přinášet radost milionům zákazníků po celém světě.

Technologie Fresh&Black

Díky převratné technologii Fresh & Black získáváte hned dvě výhody najednou. Stany vyhotovené z tohoto jedinečného materiálu odráží tepelné záření, takže se ve stanu podstatně sníží teplota. Na přímém slunci činí tento rozdíl až 17°C. Stan je také vybaven perfektním systémem odvětrávání a ventilace. Další výhodou je  99% tma tma bez ohledu na intenzitu slunečního záření. Můžete si tak v klidu pospat i přes to, že venkovní slunce už se dávno vyhouplo nad obzor.